Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Embarcadero MVP
Hayırlı olsun Allah c.c utandırmasın.
"…De ki: "Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu? Şüphesiz, temiz akıl sahipleri öğüt alıp-düşünürler" (Zümer Suresi, 9)
Tüm arkadaşlar gibi bende Gurur duydum. Başarılarınızın devamını dilerim.
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

Tebrik ederim , başarılarının devamını dilerim. Türkiyedeki tüm delphiciler adına sevindim.
Hayirli olsun hocam cok sevindim, umarim diger üstadlarda bu gibi basarilara imza atarlar.
Çok güzel. Tebrik ederim hayırlı olsun. Ülkemiz adına da çok güzel adımlar. Devamı da gelir inşallah.
Tebrikler
Tebrikler. Memlekete hayırlı olsun. Mvp alabilmek için neler yapmak gerekli şartları nedir vs.. yazabilir misin?
İmam Süleyman Yakub <--> Molla Mustafa Mansur
Evlatlarım!
Cismanımız TÜRK ruhumuz ise İSLAM.
Bu yolda daim olalım her an.
Forumda sizler gibi üstadlardan bilgi almak çok güzel. Başarılar @Abdullah ILGAZ hocam.
Yazılımcı, kahveyi koda çeviren bir organizmadır.
Tebrik ederim .Başarılar dilerim
Hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Bugün hayat veren su, yarın sizi boğabilir. 
                                                                                                              Mevlana
Allah hiç bir emeği mükafatsız bırakmaz.
tebrik ederim. başarılarınızın devamını dilerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Embarcadero'nun 25 Yıl Delphi Sayfasında DelphiCan TescilsizUzman 8 5.888 21-05-2022, Saat: 23:02
Son Yorum: YILDIRIMBEY
  Blogs Embarcadero Community gjamesbond 0 722 09-11-2020, Saat: 12:10
Son Yorum: gjamesbond
  Embarcadero'nun Yeni Transferi TescilsizUzman 1 1.495 29-05-2020, Saat: 10:34
Son Yorum: Abdullah ILGAZ
  Embarcadero MVP Yeni Bölge Koordinatörü Hk. pro_imaj 19 10.853 18-04-2019, Saat: 11:17
Son Yorum: Hayati
  Embarcadero Webinar Android Development 10.3 enes6635 3 2.796 08-02-2019, Saat: 14:33
Son Yorum: TescilsizUzman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi