Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdMobExtra FireMonkey
Rad Studio benim severek kullandığım bir ide, fakat Embarcadero ticari kaygılarından yada partnerlerinin de kazanmasını sağlamak için birçok konuda olduğu gibi reklam gibi çok da zor olmayan bir konuda bile kesin bir çözüm ortaya koymuyor, ben bunu bilerek yaptıklarını düşünüyorum. Her ne kadar bazı Embarcaderoperest arkadaşlar buna karşı çıksa da her şey para üzerine, community sürümlerini bile şu son birkaç yılda genişlettiler.Fakat biz kullanıcılara da bir özeleştiri yapayım, dara düştüğümüzde hemen bir hazır component arıyoruz. İnsanoğlu hazırı sever ama Delphi'ciler daha çok seviyor galiba. :-)
 Gelelim asıl meseleye ben Delphi'nin kendi kullandığı jar dosyasından  java2op.exe  programını kullanarak ,biraz da düzenleyerek  Android.JNI.AdmobExtra diye bir unit oluşturdum, oldukça geniş bir unit oldu, kendinize göre küçültebilirsiniz, aşağı yukarı bütün reklam interface'leri mevcut dosyada, native reklamları load ettim ama gösterme işine girmedim, çünkü native reklamları kendi tasarladığımız arayüzle göstermemiz gerekiyor, isteyen uğraşır yapar. Aşağıdaki projede örnekler mevcut, bir sorunuz olursa  elimden geldiğince yardımcı olurum. Ayrıca şuradan da istifade edebilirsiniz. Hayır duanızı eksik etmeyiniz, kolay gelsin.

Ek Dosyalar
.zip   AdMobExtra.zip (Dosya Boyutu: 39,22 KB / İndirme Sayısı: 20)
Herhangi bir basit problem, hakkında yeterince toplantı yapılarak, çözümsüz hale getirilebilir.

Değerli paylaşım için teşekkür ederim.
Elinize aklınıza sağlık.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Winsoft - Obr FireMonkey Barkod Okuma cihankoca 4 239 17-12-2020, Saat: 18:44
Son Yorum: cihankoca
  Firemonkey - RestFull - Get - Put İşlemleri coderlego 8 3.562 23-01-2020, Saat: 10:55
Son Yorum: otonomi
  Firemonkey Android ile OCR ve Mifare - NFC - RFID Kütüphaneleri Abdullah ILGAZ 18 8.357 15-01-2020, Saat: 22:58
Son Yorum: otonomi
  Firemonkey Android Uygulama Kapanıyor coderlego 8 2.707 20-11-2019, Saat: 17:49
Son Yorum: SimaWB
  Firemonkey WebBrowser Dosya Seçimi narkotik 0 658 14-10-2019, Saat: 00:17
Son Yorum: narkotik

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi