Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi ile geliştirdiğiniz uygulamalar neler? - İki Ödüllü
Merhaba,
Sizlere güzel haberim var!
Delphi ile geliştirdiğiniz uygulamalar neler ?
Burada paylaşılacak olan uygulamaların arasından, Embarcadero tarafından beğenilenler kendi resmi blog sitelerinde yayınlanacak ve tanıtılacaktır. Aralarından 5 kişiye ise "Tüm platformlar için hızlı uygulama geliştirme" kitabı BTG tarafından hediye edilecektir.

Referans blog : https://blogs.embarcadero.com/incredible...in-delphi/

Delphi Türkiye olarak delphi konusunda neler yapıldığını/yapılabileceğini gösterme sırası geldi sanırım.
Şimdiden sizlerden gelecek olan uygulamaları/ projeleri görmek için sabırsızlandığımı belirtmek isterim.
Merhaba.

Burada derken, nerede paylaştığımız ?
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

(09-02-2021, Saat: 21:27)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba.

Burada derken, nerede paylaştığımız ?
Bu konu altında paylaşılanlar için geçerli hocam.
hımm..Bu konu daha önce açılmıştı diye hatırlıyorum ama yine de bi daha yazayım.

Benim uygulamamın Win, Android, IOS ve WinCE versiyonları var. Win 32/64/CE versiynlarını buraya atamam ama And ve IOS linkleri aşağıdadır.

Faat şimdieen söyleyeyim benim kitabım var. Şans Eseri Kazanırsam bir öğrenciye hediye etmek isterim Smile

İlginize şimdiden Teşekkürler.

https://play.google.com/store/apps/detai...l=tr&gl=US

https://apps.apple.com/tr/app/bargox/id1447775758
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

Günaydın,
@mcuyan evet daha önce açılmıştı ama amaçları gereği biraz farklılık içeriyor. O yüzden tekrar paylaşmış olmanız daha sağlıklı oldu.

Böyle güzel bir davranışa ne demeli  Smile teşekkürler.
Yaklaşık 2.5 sene önce yaptığım FMX ile geliştirdiğim basit ama en çok indirilen uygulamamı paylaşayım bende,
Kişilerin ulaşım kartlarını NFC ile okutarak bakiye sorgulamalarını ve kaydetmelerini sağlıyor.

Play Store

Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
Rant a car yönetim yazılım yerel veritaban Interbase IBLite kullanıyor, Sunucu veritabanı Postgresql çalışıyor.  Android, iOS , Windows, macOS üzerinde çalışabiliyor. 

Globala site: Car rental software

android: Rent a car programı

iOS : Rent a car manager
Hepsi güzel uygulamalar elinize sağlık. Henüz kayda değer bir uygulamamız yok Sad Ama olur inşallah diye ümit ediyoruz. Tüm çaba ve gayretlerimiz bu yönde.
herkese başarılar ..
Mr.Developer arkadaş niye banladı merak ediyoruz, özellik tasarım olarak çok faydasını gördüm
İlaç Endüstrisinde ürünlere Karekod basmak için yaptığım bir yazılım. Bu yazılım endüstriyel kodlama cihazları ile haberleşerek yazılacak bilgiyi bu yazıcılara TCP/IP üzerinden gönderiyor. Yazıcı her kodu yazdıktan sonra programa yazdığını belirtiyor program da yazıcıya yeni bir kod gönderiyor. Haberleşme şekli XML. Kodlanan ürünler daha sonra bir kamera tarafından okunarak kontrol ediliyor. Hatalı yada okunamayan ürün Reject ediliyor. Burada benim bile yazarken tahmin etmediğim şekilde sistem çok hızlı çalışıyor. 405 kutu/dk. Bu işlem kutu bazında haberleşmeye dayanıyor. Yani yazıcıda herhangi bir buffer yok. Her kodu bastıkça yenisi gönderiliyor. Bu işlem ClientSocket bağlantısı üzerinden gerçekleşiyor.
Sadece bu kadar da değil. Diğer yandan kameradan okunan verilerin de karşılaştırması ve doğruluğu kontrol ediliyor. Beğenilmeyen ürün için PLC'ye reject et komutu veriliyor. Doğrulanan kodlar veri tabanına kayıt ediliyor. vs..

http://enigma-yazilim.com/index.php/ornek-sayfa/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo Delphi vcl projesine login form oluşturma tuna 15 468 Dün, Saat: 20:41
Son Yorum: mrmarman
  Delphi REST showing only one row on the client side ? toufikben44 0 171 02-05-2021, Saat: 00:28
Son Yorum: toufikben44
  Delphi İle Mobil Geliştirme Hakkında furkan.Dev 8 397 01-05-2021, Saat: 19:06
Son Yorum: furkan.Dev
  Delphi to .Net powerghost 2 315 26-04-2021, Saat: 14:10
Son Yorum: powerghost
  Delphi Speech to Text Halil Han BADEM 2 236 23-04-2021, Saat: 21:01
Son Yorum: Halil Han BADEM

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi