Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEdgeBrowser Kullanımı
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zaman önce delphi 7 kullanmaya başladım. Twebbrowser kullandığım bir projede artık isteklerime cevap veremediği için yeni versiyon 10.4.2 demo kurarak geliştimeye çalıştım.
Fakat TEdgeBrowser programı başka bir bilgisayara taşıdığımda görüntüleme yapmamaktadır. 
Programı kurduğum tarafta neler yüklemem gereklidir. 
Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.
(22-03-2021, Saat: 17:49)gurkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zaman önce delphi 7 kullanmaya başladım. Twebbrowser kullandığım bir projede artık isteklerime cevap veremediği için yeni versiyon 10.4.2 demo kurarak geliştimeye çalıştım.
Fakat TEdgeBrowser programı başka bir bilgisayara taşıdığımda görüntüleme yapmamaktadır. 
Programı kurduğum tarafta neler yüklemem gereklidir. 
Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

Kullandığınız TEdgeBrowser sürümüne uygun WebView2Loader.dll dosyasını uygulamanın olduğu klasörde bulundurmanız yeterli.
Herhangi bir basit problem, hakkında yeterince toplantı yapılarak, çözümsüz hale getirilebilir.
https://play.google.com/store/apps/developer?id=ONGUN
Delphi runtime paketini de dahil ediyor mu bilgim yok fakat C# ile derlediğim uygulama için Edge Webview2 > Runtime paketine ihtiyaç duyuyor. Programınızın çalışacağı her bilgisayara yüklemeniz gerekiyor.

https://developer.microsoft.com/en-us/mi...ad-section
Teşekkürler. Edge runtime ve syswow64 içine dll attığımda çalıştı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Unigui iframe kullanımı delphiX14 4 1.562 21-12-2023, Saat: 12:14
Son Yorum: delphiX14
  Peekb, Poke, Peek vb. komutlarının delphi kullanımı? kofmaster 4 2.928 26-08-2023, Saat: 10:37
Son Yorum: veteran
Question FastReport Masterdetail Kullanımı riverred 7 1.157 17-05-2023, Saat: 14:02
Son Yorum: hi_selamlar
  Delphi 11.3 FastReport kullanımı Frrst 0 595 16-04-2023, Saat: 01:00
Son Yorum: Frrst
  TEdgeBrowser Proxy yhackup 0 427 27-01-2023, Saat: 14:34
Son Yorum: yhackup

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi