Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaman aşımı (mı?)
Biraz uzunca bir yazı yazdım, araya ekran görüntüleri serpiştirdim ama tam konuyu gönder dediğimde 403-Forbidden hatası aldım. Tüm yazdıklarım boşa gitti. Bu durumun önüne nasıl geçebilirim? Yazıyı gönderip, sonradan "düzenle" demek mantıklı mı ?
Firebird Ekipler Amiri. Dmitry Kouzmenko ve Dmitry Yemanov ile çalışmış , Eski IBSurgeon personeli, Kıdemli Firebird Kurtarma Uzmanı, Firebird Foundation bağışçısı...
Hocam makale yazacaginiz zaman, bittiginde mutlaka not defterine copy paste edin. Ön izleme veya post ederken monitore oylece bakakaldigim zamanlar bende de oldu, boyle bir formul buldum.
Evet, doğru diyorsunuz. Resmen yazdığım her şey kayboldu gitti. Tarayıcıda geri düğmesine basınca geri gelse, o da yok. Neyse artık sağlık olsun napalım.

GÜNCELLEME : Sorunun kaynağını buldum. "Kod Ekle" kısmı ile Javascript kodları ekliyorum. Onlara kızıyor. Onlar olmadan sorunsuz gönderiyor. Ama o kodları eklersem 403-Forbidden hatası veriyor. Sanırım forumu hacklediğimi sanıyor Smile
Firebird Ekipler Amiri. Dmitry Kouzmenko ve Dmitry Yemanov ile çalışmış , Eski IBSurgeon personeli, Kıdemli Firebird Kurtarma Uzmanı, Firebird Foundation bağışçısı...
(31-03-2022, Saat: 18:42)rmzgenius Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz uzunca bir yazı yazdım, araya ekran görüntüleri serpiştirdim ama tam konuyu gönder dediğimde 403-Forbidden hatası aldım. Tüm yazdıklarım boşa gitti. Bu durumun önüne nasıl geçebilirim? Yazıyı gönderip, sonradan "düzenle" demek mantıklı mı ?

Ctrl+shift+N ile giriş yapıp öyle yazıyorum ben.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi