Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows Home yüklü laptopu farkla pro nasıl yaparız?
Selâmlar,

Windows 11 Home yüklü bir laptop beğendim. Fark verip windows 11 pro nasıl yaparız? Böyle bir şey var mı?

Hayırlı akşamlar.
(23-01-2024, Saat: 19:05)delphicim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selâmlar,

Windows 11 Home yüklü bir laptop beğendim. Fark verip windows 11 pro nasıl yaparız? Böyle bir şey var mı?

Hayırlı akşamlar.

Öğrencimisiniz?
elbette var pro lisans key alıp girdiğinde proya geçiş yapabilirsin. Her hangi bir kuruluma gerek kalmadan bunu yapabilirsin.
Arkadaşımın Mekanı www.tampaitgenius.com
(24-01-2024, Saat: 07:43)parlakcuma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: elbette var pro lisans key alıp girdiğinde proya geçiş yapabilirsin. Her hangi bir kuruluma gerek kalmadan bunu yapabilirsin.

teşekkür edeirm.

(23-01-2024, Saat: 19:33)sso Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hayırlı akşamlar.

Öğrencimisiniz?

Hayır

Hayırlı akşamlar. TikTok'ta tanıtım https://subsboost.com/tiktok-takipci-satin-al/ yapmak için yükselticiler kullanmanın faydaları ve zararları nelerdir? Bence yükselticiler, videolarınızın daha fazla izlenmesini, takipçi kazanmanızı ve işletmenizin trafiğini artırmanızı sağlayabilir. TikTok, Promote adlı bir araç sunuyor ki bu da organik videolarınızı doğrudan uygulama içinde reklam olarak dönüştürmenize olanak tanıyor. Böylece hedef kitlenize ulaşabilir, hedeflerinize uygun içerik üretebilir ve kampanyanızın sonuçlarını takip edebilirsiniz. Ancak yükselticilerin de bazı dezavantajları var. Örneğin, yükselticiler bütçenizi hızla tüketebilir, videolarınızın kalitesini düşürebilir veya izleyicilerinizin güvenini kaybettirebilir. Bu yüzden yükselticileri akıllıca ve dikkatli bir şekilde kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.
Bence Windows Home yüklü bir laptop alıp sonra Windows Pro'ya yükseltmek mantıklı bir seçim olabilir. Çünkü Windows Pro, Home sürümüne göre daha fazla özellik ve güvenlik sunuyor. Örneğin, BitLocker, Grup İlkesi, Uzak Masaüstü, Sanal Makine ve Sandbox gibi işlevleri kullanabilirsiniz. Windows Home'dan Windows Pro'ya yükseltmek için Microsoft Store'dan veya ürün anahtarıyla yapabilirsiniz. Microsoft Desteği sitesinde bu konuda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Ben de geçen ay laptopumu Windows Pro'ya yükselttim ve çok memnunum. Windows Pro'yu tavsiye ederim.

Hayırlı akşamlar.

Merhaba daha önce kuruma alınan bir PC home lisansı ile geldiğinde, Kuruma ait openlisans win10 pro keyine yükseltmiştik.

kaynak olarak aşağıdaki linki kısa yoluma eklemişim. İnceleyebilirsiniz.

Upgrade Windows 10 Home to Pro using upgrade key & SLMGR (softwarekeep.com)
Sadece Hobiciyim..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Algoritma Nedir? Nasıl Çalışır? (Güzel bir örnek) ozcanm 3 954 23-10-2022, Saat: 12:27
Son Yorum: Hayati
  Windows Server 2016 RDP Bağlantı Saat Aralığı Belirleme hi_selamlar 9 3.937 03-12-2020, Saat: 22:25
Son Yorum: hi_selamlar
  PayPal ödemesini nasıl yapıyorsunuz? pro_imaj 25 11.042 04-07-2020, Saat: 21:30
Son Yorum: pro_imaj
  Windows 7 Siyah Ekran black screen Hatası Çözümü Javs 1 1.645 06-01-2020, Saat: 20:50
Son Yorum: Javs
  Nasıl Kitap Yazılmaz. ssahinoglu 10 7.229 22-12-2018, Saat: 09:37
Son Yorum: engerex

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi