Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bulut Sunucu Tercihiniz
Mrb;

Artık bulut sunucu kaçınılmaz gibi birşey. Bu konuda hızlı ,uygun fiyata  ve sağlam bulut sunucu hizmeti sağlayan firmalar hangileri acaba. Ben google bulut sunucusunu kullanıyorum ama büyük motorlu benzinli araba gibi çok yakıyor. 10 kişi sisteme girdimi kredi bitiyor. İnternette uygun fiyatlı sunucular çıkıyor ama güvenirlilik fiyattan daha önemli sonuçta müşteri bilgileri var. Bu nedenle tecrübe önerilerinizi benim için çok önemli
Eskiden Sunucu dünyasıydı şimdi makdos bilişim oldu bir iki müşterimiz için görüştük gayet ilgililerdi şimdilik sorun yaşamadık benimde basit işler için kullandığım bir sunucum var orada aylık 12TL Smile
(21-03-2017, Saat: 11:43)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eskiden Sunucu dünyasıydı şimdi makdos bilişim oldu bir iki müşterimiz için görüştük gayet ilgililerdi şimdilik sorun yaşamadık benimde basit işler için kullandığım bir sunucum var orada aylık 12TL Smile

Merhaba,
Size özel bir fiyat mı? Smile
Bu paket (Paket1 = 1 CPU, 512 MB RAM, 20 GB HDD ve 500 GB Trafik/Aylık) hangi tip uygulamalar için yetertli?
(21-03-2017, Saat: 11:55)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-03-2017, Saat: 11:43)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eskiden Sunucu dünyasıydı şimdi makdos bilişim oldu bir iki müşterimiz için görüştük gayet ilgililerdi şimdilik sorun yaşamadık benimde basit işler için kullandığım bir sunucum var orada aylık 12TL Smile

Merhaba,
Bu paket (Paket1 = 1 CPU, 512 MB RAM, 20 GB HDD ve 500 GB Trafik/Aylık) hangi tip uygulamalar için yetertli?

makdos daki tek sıkıntı örnek windows 2008 server kurulu ise hiç bir update almamış hali ile geliyor sanırım diskten kazanmak için böyle, bir kaç uygulama kurmak istediğimde kuramamıştım x dll eksik y dll eksik v.s windows update leri açıp yükledim sorunum düzeldi tabi disk alanım azaldı.
uzak masaüstü ile gayet rahat çalışılıyor denemek isterseniz bağlantı bilgileri gönderebilirim.

“Do. Or do not. There is no try.”
(21-03-2017, Saat: 11:55)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Merhaba,

Mobil uygulamalarımın soap servisleri için, bu makinede oldukça hızlı çalışıyorlar henüz hiç bir sıkıntı yaşamadım hız ile ilgili Smile
MySQL + Benim 2 ,3 soap uygulamam küçük uygulamalar tabi.
Benimde sadece MySQL uygulamaları ekstra birşey yok linux sanal sunucu kurup uygulama bilgileri çekecek o kadar. Hızlı ve stabil çalışması yeterli. Yorumlarınızı geç gördüm kusura bakmayın bilgisayar başında değildim. Makdos ile görüşeyim bakalım ne diyecekler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kurumsal Mail Tercihiniz Abdullah ILGAZ 7 5.646 13-12-2017, Saat: 23:06
Son Yorum: mad85
  Yazılımlarınızda Lisans Tercihiniz Nedir? İbrahim 2 3.179 31-01-2017, Saat: 16:35
Son Yorum: İbrahim

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi