Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Programa Lisans Ekleme
Merhaba arkadaşlar; Delphi 7 ile yazdığım programa nasıl lisans ekleyebilirim. Lütfen bu konuda yardım ediniz. Şimdiden teşekkür ederim.
Başlığı küçük harflerle değiştirin lütfen.
turbopower onguard araştırabilirsiniz.
https://sourceforge.net/projects/tponguard/

“Do. Or do not. There is no try.”
Evet, hem başlık hem de içerik küçük harfle yazılırsa daha iyi olur. Malum sanal alemde büyük harf "bağırmak" anlamına geliyor Wink

Bolca yazım yanlışlarını var; elbette sorun değil ama düzeltirseniz iyi olur. (En azında Delphi'yi düzgün yazabilirsiniz.)

Sorduğunuz soruyla görselin hiç bir ilgisi yok. Neden koyduğunuzu anlayamadım?

Ayrıca bu sizin projenizse eğer; proje başlığında Otomosion yazıyor, bilginiz olsun.
There's no place like 127.0.0.1
Aynı program ve yine aynı şekilde "Lisans" sorunların için defalarca burada soru sordun.Bir çok üye de sana yardımcı olmaya gayret etti.
Tam olarak ne olmasını istiyorsun ? Buradan birisinin senin adına lisanslama kodunu yazmasını mı bekliyorsun ?

Şimdi daha önce gönderdiğin mesajlara bir baktım, hep "Hızlı Vegas" programı için kullanıcı girişi, lisans vb. sorular sormuşsun.

Diyecek söz bulamıyorum...

E.O.F.  (End Of Fun )
Rolleyes
Bunları üst üste koy cyrptola uygulama her açılışta senin sunucudan kontrol etsin sende kurtul bizde  Big Grin

function Get_MAC: string;
var
 UuidCreateFunc: function(var guid: TGUID): HRESULT; stdcall;
 hr: HRESULT;
 guid: TGUID;
 hLibrary: THandle;
begin
 hLibrary := LoadLibrary('RPCRT4.DLL');
 if Win32MajorVersion >= 5 then
   @UuidCreateFunc := GetProcAddress(hLibrary, 'UuidCreateSequential')
 else
   @UuidCreateFunc := GetProcAddress(hLibrary, 'UuidCreate');
 hr := UuidCreateFunc(guid);
 if Failed(hr) then
   RaiseLastWin32Error;
 Result := GUIDToString(guid);
 Result := Copy(Result, 26, 12);
end;

function GetDiskSerialNumber(DriveName: Char): DWord;
var
 Temp: DWord;
begin
 GetVolumeInformation(PChar(DriveName + ':\'), Nil, 0, @Result, Temp,
   Temp, Nil, 0);
end;
@yhackup hocam, ben bu arkadaşın bu programı nasıl yazdığından bile şüpheliyim Smile
inşallah sizin kodları anlayıp kullanabilir Smile
Emeğinize sağlık

E.O.F.  (End Of Fun )
Rolleyes
Lisans için 2 keredir paylaşım yapiyom diğer bakan olmadı bi zahmet diğer paylaşıma bak görürsun yorumları bakamiyorsan alta ekran görüntüsü var php html sql 2016 beri delphi yaziyorum delphi ile 4 tane proje yazıp satım 
kbRG09.png

tsk ederim buldum bi şimdi yabancı form onu yaziyorum
(21-04-2017, Saat: 16:28)admin02 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lisans için 2 keredir paylaşım yapiyom diğer bakan olmadı bi zahmet diğer paylaşıma bak görürsun yorumları bakamiyorsan alta ekran görüntüsü var php html sql 2016 beri delphi yaziyorum delphi ile 4 tane proje yazıp satım 

tsk ederim buldum bi şimdi yabancı form onu yaziyorum

ben iki defadır aynı cevabı yazıyormuşum en azından o component benim işimi görmüyor yada kullanmayı öğrenemedim yazabilirdiniz o konuda yeni yorumlarla devam edilebilinirdi.

Component delphi 7 uyumludur.

“Do. Or do not. There is no try.”
Admin02, tartışma yaratmak için söylemiyorum. Birşeyler öğrenmen için söylüyorum.
Kaç kez bununla ile ilgili konu açmışsın, aşağıdaki resimden kendin de görebilirsin. Resim büyük olduğu için sadece linkini ekliyorum. İsteyen bakabilir.

http://uimg.in/images/2017/04/21/Ui9gQ6Gl.jpg

E.O.F.  (End Of Fun )
Rolleyes
Admin02, konu başlığı ve içeriğini değiştirmeye vakit bulamadınız sanırım. Ben sizin yerinize düzenledim. Kusura bakmazsınız umarım.
There's no place like 127.0.0.1

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fast Report Araya Bağımsız Sayfa Ekleme bydelphi 1 464 02-01-2024, Saat: 23:21
Son Yorum: hi_selamlar
  Soap Header ekleme doublelaz 3 1.332 06-12-2022, Saat: 09:31
Son Yorum: Bay_Y
  Excelden veri çekerken lisans uyarısı akuyumcu63 18 3.524 16-11-2022, Saat: 14:47
Son Yorum: sabanakman
  cxGrid1 manuel kayıt ekleme delphiX14 3 1.216 25-07-2022, Saat: 14:16
Son Yorum: delphiX14
  webbrowser form file nesnesine dosya ekleme ugorkem 19 5.171 04-02-2022, Saat: 17:39
Son Yorum: vedat35

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi