Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi 10.2.3
Merhaba,
Delphi 10.2 Tokyo'nun 3. upgrade sürümü, 2018 yılının ilk çeyreğinde (tahminimce Mart ayı) yayınlanacakmış.
Eklenen güncellemeler;
* FMX yüksek DPI desteği ile Multi-Platfrom görüntü kalitesinin daha da yükseltilmesi.
* Rad Server ExtJS desteği. (  Rolleyes  Umarım Linux için de sorun olmaz.) 
* Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri
* FireDAC ve ExtJS entegrasyonu için yeni ExtJSJSON dataseti.
* Bu sürüme yetişir mi bilmiyorum (emin değillermiş); yeni GUI şablonları (detay bilgisi yok. İlk defa karşılaştığım bir terim. Kendileri GUI templates olarak nitelendirmişler. Japonca'am pek iyi değil Smile belki de yeni FMX Stillerinden bahsediliyor.) 
* Android Z-Order ve Mac OS X 64 bit desteği

Güncellemeden hemen sonra yeni bir yol haritası da yayınlanacakmış.
Kaynak: Embarcadero Japonya

Kaynağın İngilizce sayfasını sonradan gördüm: Exciting RAD Studio Developments in 2018
GUI templates bana ExtJS ile ilgili gibi geliyor. Merakla bekliyoruz Wink
There's no place like 127.0.0.1
(13-02-2018, Saat: 09:11)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Delphi 10.2 Tokyo'nun 3. upgrade sürümü, 2018 yılının ilk çeyreğinde (tahminimce Mart ayı) yayınlanacakmış.
Eklenen güncellemeler;
* FMX yüksek DPI desteği ile Multi-Platfrom görüntü kalitesinin daha da yükseltilmesi.
* Rad Server ExtJS desteği. (  Rolleyes  Umarım Linux için de sorun olmaz.) 
* Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri
* FireDAC ve ExtJS entegrasyonu için yeni ExtJSJSON dataseti.
* Bu sürüme yetişir mi bilmiyorum (emin değillermiş); yeni GUI şablonları (detay bilgisi yok. İlk defa karşılaştığım bir terim. Kendileri GUI templates olarak nitelendirmişler. Japonca'am pek iyi değil Smile belki de yeni FMX Stillerinden bahsediliyor.) 
* Android Z-Order ve Mac OS X 64 bit desteği

Güncellemeden hemen sonra yeni bir yol haritası da yayınlanacakmış.
Kaynak: Embarcadero Japonya

Kaynağın İngilizce sayfasını sonradan gördüm: Exciting RAD Studio Developments in 2018

GUI/UI templates tabirine, Delphi 10.2.3 sürüm notlarında bir açıklık getirilmiş.
Mobil platform mimarisinde geliştiricinin bir uygulamaya daha hızlı başlamasını sağlamak (sanırım, mobil uygulama mantığının daha iyi yerleşmesi maksadını tanışıyor) amacıyla GetIt üzerinden indirilebilen hazır örnek uygulama şablonu imiş.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi 12 RAD Coder 67 8.544 07-02-2024, Saat: 16:59
Son Yorum: csunguray
  Delphi community 10.4 için Lisans uzatma mümkün mü? enigma 4 601 25-08-2023, Saat: 23:40
Son Yorum: enigma
  Delphi Community Edition 11 nguzeller 1 873 28-04-2023, Saat: 10:21
Son Yorum: enigma
  Delphi Community 10.4.2 cikti Ugur 10 3.802 02-02-2023, Saat: 16:45
Son Yorum: COMMANDX
  Delphi 10.3.3 ile Gelecek Yeni Özellikler TescilsizUzman 70 45.036 01-02-2023, Saat: 22:30
Son Yorum: esenyazilim.com

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi