Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 7 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube'da Delphi Eğitimi
(27-11-2017, Saat: 18:29)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bildirimler açık, bekliyoruz videoları Big Grin

"İlk abone olmakta ayrı bir hava tabi ehehe Smile"

Wink Cool
Teşekkürler Abdullah bey.
Hayır olsun Abdullah bey.

Eğitim konusu isteği kabul ediyor musunuz? Smile
Teşekkürler Abdullah Bey,
(28-11-2017, Saat: 10:57)meko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır olsun Abdullah bey.

Eğitim konusu isteği kabul ediyor musunuz? Smile

Teşekkür ederim, sağolun. Bu durumda kabul etmiş sayılıyorum Shy

Eğitim serisi ilk aşamada başlangıç düzeyinde ilerleyeceği için DelphiCan'a özel ileri düzey ve tamamen sizlerin sorularına yada taleplerine göre bir plan yapabiliriz.
+2 de benden 2 hesaptan da oldum mobil ve linux kısmı ile ilgili videolar bekliyoruz Smile
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
Başarılar dilerim, devamı gelirse gerçekten Türkçe içerik açısından Delphi tarafındaki boşluğun kapanacağını düşünüyorum.

İyi çalışmalar Smile
(28-11-2017, Saat: 20:52)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +2 de benden 2 hesaptan da oldum mobil ve linux kısmı ile ilgili videolar bekliyoruz Smile

Teşekkür ederim. Başlangıç düzey eğitimleri bittikten sonra FMX platformu üzerine yoğunlaşacağız. Eğer abone olursanız o eğitimler geldiği zaman size bildirim gelecektir. Bilgilerinizi tazelemek ve farklı bir şekilde dinlemek isterseniz yine beklerim. Bu eğitimin sonunda OOP programlama yaklaşımını, veritabanı ile basit uygulamalar yapabilmeyi ve kısmi olarak arayüz geliştirmenin nasıl sağlanabileceğini dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım ve uygulamalı göstereceğim.

(29-11-2017, Saat: 09:20)MosCom Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar dilerim, devamı gelirse gerçekten Türkçe içerik açısından Delphi tarafındaki boşluğun kapanacağını düşünüyorum.

İyi çalışmalar Smile

Çok teşekkür ederim, sağolun. Beklentileriniz gerçekten çok üst düzeyde, bunun için ayrıca teşekkür ederim. İnşallah oluşturacağım seriler Delphi ve Türkiye arasında köprü oluşturur. Embarcadero'nun Türkiye'de olan potansiyeli daha net görmeleri açısından etkili olmasını temenni ediyorum.
İçerik üretmek ve sunmak emek ve zaman isteyen bir iş. Hayırlı ve devamlı olur inşallah.
(29-11-2017, Saat: 11:44)frmman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İçerik üretmek ve sunmak emek ve zaman isteyen bir iş. Hayırlı ve devamlı olur inşallah.

Teşekkür ederim, sağolun. Sizlerin destekleri ile daha da ileriye götüreceğim inşallah.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi'ye Nereden Başlanmalı? turkctechno 9 791 04-03-2024, Saat: 15:30
Son Yorum: hi_selamlar
  Delphi 30. yıla özel açık kaynak proje çağrısı AhmetNuri 0 281 25-02-2024, Saat: 11:26
Son Yorum: AhmetNuri
  Delphi'de görmek istediğiniz özellikler. csunguray 26 2.917 17-01-2024, Saat: 14:15
Son Yorum: RAD Coder
  Delphi Yazılım Dilleri Sıralamasında 20.'ten 14.'e yükselmiş pro_imaj 11 3.603 09-01-2024, Saat: 13:31
Son Yorum: nguzeller
  Delphi Artık eskidi diyenlere bir kapakta bizden hediye :D yhackup 45 10.680 08-01-2024, Saat: 20:58
Son Yorum: uparlayan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi