Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Model Business Solutions "Anadil Platformu"
Merhaba arkadaşlar;

Model Business Solutions firmasının Anadil Platformu adı altında bir yazılım geliştirme aracı var. Model yazılım ve bu geliştirme platformu hakkında bilgisi olan var mı acaba.

Teşekkürler.
(29-12-2017, Saat: 14:14)yeninesil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar;

Model Business Solutions firmasının Anadil Platformu adı altında bir yazılım geliştirme aracı var. Model yazılım ve bu geliştirme platformu hakkında bilgisi olan var mı acaba.

Bu linkten web sitesine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.

İlk mesajınızda bir firmanın ürününü sormanız ve ilgili link olarak da ürüne ait sayfa yerine sitenin direk ana sayfasının linkini vermiş olmanız bana sanki reklam yapıyorsunuz izlenimi uyandırdı. Umarım ben yanılıyorumdur  Wink
Yanlış anlama için özür dilerim.

İlgili firmanın geliştirdiği dil ile ne bir döküman nede bir video bulamadım bundan dolayı direk site adı verdim belki bu yazılım direk kullanan birileri forumda çıkar diye.

Öğrenmek istediğim konu şu;
Bu platformu DelphiCan'lardan kullanan var mı varsa  sormak istediğim bazı konular var.

*Reklam dediğiniz linki kaldırdım.

Anlayışınız için teşekkür ederim.
(29-12-2017, Saat: 14:14)yeninesil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar;

Teşekkürler.

Bir zamanlar bir arkadaşım Model Bilgi İşlem'in çözüm ortaklığını yapmıştı. Aslında "Anadil" bir platform değil, "Always Framework" içindeki programlama dili. Sanırım bir zamanlar Link firması da benzer şekilde kendi framework'unu kullanıyordu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  IOS platformu yhackup 4 2.893 26-09-2019, Saat: 21:37
Son Yorum: mcuyan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi