Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi Firemonkey Geliştiricileri 2017 Haritası
Delphi Firemonkey Geliştiricileri 2017 Haritası

İlgili Haritaya buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak; MarcoCantu
Merhaba,
Bilgi için teşekkür ederiz.
Dünya kullanıyor. Haritada Avrupa üzerinde görünen Türkiye'de hiç kullanan yokmuş. Smile
(31-12-2017, Saat: 20:41)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Dünya kullanıyor. Haritada Avrupa üzerinde görünen Türkiye'de hiç kullanan yokmuş. Smile

Türkiye'yi Asya ülkeleri içerisinde göstermiş. Asya haritasında kullanım durumu görünüyor.
(31-12-2017, Saat: 21:08)csunguray Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31-12-2017, Saat: 20:41)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Türkiye'yi Asya ülkeleri içerisinde göstermiş. Asya haritasında kullanım durumu görünüyor.

Kendimizi hep Avrupalı gördüğümüz için direk o kısma odaklandım. Smile
Türkiyede neden görünmüyor hiç?
Evet hatırlatmayı unutmuşum özür.
Asya tarafında gözüküyor baya kullanım gözüküyor.

*Bu kullanımlar lisans sayısı mı bunu tam bilemiyorum.
Koyuluk bakımından hiç azımsanmayacak sayıda geliştiricimiz bulunuyor. Rusya ile aynı hex kodundanız Blush

Dip: Türkiye, Asya kıtasına bağlı bir ülke konumunda olduğu için Avrupa kıtasında nil olarak gösteriliyor.

0GvddW.png
(31-12-2017, Saat: 21:41)pro_imaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet hatırlatmayı unutmuşum özür.

Benim grafik stilinden ve renklendirmelerinden anladığım kadarıyla Google Analytics üzerinde toparlanan materyaller. Tahmini hedef sayfalar; Embarcadero, FireMonkey google aramaları, StackOverFlow FireMonkey sorguları, EDN, FireMonkey kelimesi ile içerik üretilen sayfalar.
(31-12-2017, Saat: 21:44)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31-12-2017, Saat: 21:41)pro_imaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet hatırlatmayı unutmuşum özür.

Benim grafik stilinden ve renklendirmelerinden anladığım kadarıyla Google Analytics üzerinde toparlanan materyaller. Tahmini hedef sayfalar; Embarcadero, FireMonkey google aramaları, StackOverFlow FireMonkey sorguları, EDN, FireMonkey kelimesi ile içerik üretilen sayfalar.

Eğer tahminiz doğruysa, Türkiye istatistiklerinde DelphiCan'ın katkısının da çok olduğunu düşünüyorum.  Shy
(31-12-2017, Saat: 22:36)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31-12-2017, Saat: 21:44)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim grafik stilinden ve renklendirmelerinden anladığım kadarıyla Google Analytics üzerinde toparlanan materyaller. Tahmini hedef sayfalar; Embarcadero, FireMonkey google aramaları, StackOverFlow FireMonkey sorguları, EDN, FireMonkey kelimesi ile içerik üretilen sayfalar.

Eğer tahminiz doğruysa, Türkiye istatistiklerinde DelphiCan'ın katkısının da çok olduğunu düşünüyorum.  Shy

Kesinlikle.  Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi'ye Nereden Başlanmalı? turkctechno 9 952 04-03-2024, Saat: 15:30
Son Yorum: hi_selamlar
  Delphi 30. yıla özel açık kaynak proje çağrısı AhmetNuri 0 359 25-02-2024, Saat: 11:26
Son Yorum: AhmetNuri
  Delphi'de görmek istediğiniz özellikler. csunguray 26 3.243 17-01-2024, Saat: 14:15
Son Yorum: RAD Coder
  Delphi Yazılım Dilleri Sıralamasında 20.'ten 14.'e yükselmiş pro_imaj 11 3.747 09-01-2024, Saat: 13:31
Son Yorum: nguzeller
  Delphi Artık eskidi diyenlere bir kapakta bizden hediye :D yhackup 45 11.162 08-01-2024, Saat: 20:58
Son Yorum: uparlayan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi