Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Yazılımcı" Mesleği Hk.
(28-01-2018, Saat: 00:44)nguzeller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir çok üniversite mezunu senin kadar programa bilgisi olmadan bitiren çoktur bu bile senin bu işe girmen için bir sebep üniversite eğitimi senin için daha çok etiket işlevi yapacaktır. asıl olan senin kendini geliştirmen okuldan çok birşey beklemeden.

Teşekkürler üstat. Şu anda edindiğim tecrübelerin çoğu ilerde işime yarayacak gibi ama her zaman kendimi yetersiz görmüşümdür. İlerde umarım iş problemi çekmem  Blush
kisisel_logo_dark.png
iş endişe için yaşın genç bence kendin proje geliştirmeye odaklanman daha mantıklı şuan için belki işe ihtiyacan olmaz en azından refenas ve iş deneyimi olur
(28-01-2018, Saat: 00:54)nguzeller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iş endişe için yaşın genç bence kendin proje geliştirmeye odaklanman daha mantıklı şuan için belki işe ihtiyacan olmaz en azından refenas ve iş deneyimi olur

Haklısınız ama ister istemez hocam geleceği düşünüyor insan ne olur ne olmaz diye. Değerli tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkürler  Blush
kisisel_logo_dark.png
Diploma tabi ki önemlidir fakat diğer sektörlere baktığında diplomanın en az önemli olduğu (devlet düşünmüyorsan) sektörlerden birisize bilişim dünyasıdır. Hatta şöyledir ki bilgi yetmez bilgin olursa verilen işi yaparsın sabit ücretle buda tecrübene göre askeri ücretle 5000 TL arasında oynar eğer delphi biliyorsan bu tavan fiyat dahada düşer hatta. Bence kesinlikle proje odaklı kendin bişeyler üretip para kazanmayı öğrenmelisin ben hala yapamadım malesef
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
(28-01-2018, Saat: 12:15)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diploma tabi ki önemlidir fakat diğer sektörlere baktığında diplomanın en az önemli olduğu (devlet düşünmüyorsan) sektörlerden birisize bilişim dünyasıdır. Hatta şöyledir ki bilgi yetmez bilgin olursa verilen işi yaparsın sabit ücretle buda tecrübene göre askeri ücretle 5000 TL arasında oynar eğer delphi biliyorsan bu tavan fiyat dahada düşer hatta. Bence kesinlikle proje odaklı kendin bişeyler üretip para kazanmayı öğrenmelisin ben hala yapamadım malesef
Ilginiz ve tavsiyeleriniz için teşekkür. Proje yapmaya devam edeceğim Allah'ın izni ile Blush
kisisel_logo_dark.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Her yazılımcı bir gün PHP tadacak mıdır ? yhackup 14 10.792 17-11-2017, Saat: 14:58
Son Yorum: mad85

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi