Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İcon Pack Uygulamaları ?
iyi günler,

Play store'da telefonu özelleştirebilme imkanı tanıyan bir çok launcher ya da bildirim paneli uygulamaları bulunmakta.
Bunların yanında bir de icon pack adı altında yayınlanan tüm uygulamaların ikonlarını değiştirme olanağı sunan uygulamalarda mevcut.
Google da biraz bakınınca icon pack'lerin android studio ile yapıldığını okumuştum.

Acaba delphi'de de yapılabilir mi ? diye merak edip konu açayım dedim.
Onun yerine Icons8.com üzerinden masaüstü uygulamasını indirerek hali hazırda oluşturulmuş ve ücretsiz olan ikonları kullanmayı deneyin.
(16-10-2018, Saat: 13:08)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onun yerine Icons8.com üzerinden masaüstü uygulamasını indirerek hali hazırda oluşturulmuş ve ücretsiz olan ikonları kullanmayı deneyin.

sanırım tam anlatamadım hocam  Shy

play store 'daki bu tür uygulamaları delphi'de yapmak mümkün mü demek istemiştim.

ve ben ücretsiz icon sitesi olarak bu siteyi tavsiye ederim daha fazla çeşit sunması ve ücretsiz olması ile tam bir kulanıcı dostu  Shy
hele de görünüşe önem veren yazılımcılar için...
(16-10-2018, Saat: 13:26)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-10-2018, Saat: 13:08)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onun yerine Icons8.com üzerinden masaüstü uygulamasını indirerek hali hazırda oluşturulmuş ve ücretsiz olan ikonları kullanmayı deneyin.

sanırım tam anlatamadım hocam  Shy

play store 'daki bu tür uygulamaları delphi'de yapmak mümkün mü demek istemiştim.

ve ben ücretsiz icon sitesi olarak bu siteyi tavsiye ederim daha fazla çeşit sunması ve ücretsiz olması ile tam bir kulanıcı dostu  Shy

Mantığı şöyle sanırım, /system/priv-app/ patikasındaki iconları değiştiriyor sadece.
(16-10-2018, Saat: 13:31)dicle_gsm Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-10-2018, Saat: 13:26)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sanırım tam anlatamadım hocam  Shy

Mantığı şöyle sanırım, /system/priv-app/ patikasındaki iconları değiştiriyor sadece.

aynen ama dosya yöneticisi ile girdiğimiz de bir çok farklı icon ve dosya türü çıkıyor karşımıza ve bu programlar bunun hangisini ve nasıl değiştiriyor  Dodgy
işin garip tarafı ise bu tür uygulamaların hemen hemen hepsi aynı tasarıma ve gönüşe sahip.
ya herkes benzerini yapıyor ya da hazır bir proje olarak sunuluyor Huh
bulan ya da elinde olan arkadaşlar olursa paylaşmasını rica ediyorum. Shy

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Chat Uygulamaları emrahozten 10 1.152 11-09-2023, Saat: 14:46
Son Yorum: emrahozten
  FireMonkey Premium Styles Pack m_ekici 0 477 07-07-2023, Saat: 11:12
Son Yorum: m_ekici
  Delphi Uygulamaları TERS MÜHENDİSLİK uygulamalarına dayanıklı mı? ferhatganem 12 4.784 07-05-2021, Saat: 21:10
Son Yorum: COMMANDX
  Apple Uygulamaları için iOS SDK 12.1 Zorunlu Hale Geliyor TescilsizUzman 2 2.273 21-02-2019, Saat: 19:24
Son Yorum: TescilsizUzman
Thumbs Up FMX Metarial Icon Set malitutuncu 2 2.576 02-03-2018, Saat: 10:51
Son Yorum: Bay_Y

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi