Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FMX ile Geliştirilen Bir Uygulama Daha
Kullanıcı adı ve şifresini kabul etmedi müsait bir zamanda bakarsanız sevinirim. Acelesi yok
Aynen kabul etmiyor
(06-02-2019, Saat: 13:34)CaglarCoskun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullanıcı adı ve şifresini kabul etmedi müsait bir zamanda bakarsanız sevinirim. Acelesi yok

(06-02-2019, Saat: 13:40)esistem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen kabul etmiyor

Düzelttim. Aynı kullanıcı adı ve şifresini kullanabilirisiniz.
Talepler-Gorevler ve İşler deki aramanın yanındaki popup menu ana sayfadaki popup gibi çıksa ta bi güzel olur bence.

Bugünkü Talepler, Dünkü Talepler vs.vs. yazan kısım yani

Bir de;
Gelen onaysız talep i seçip bir tutar yazıyorum, kapatıyorum, diğer bir talebe tıklayınca önce yazdığım tutar orda da görünüyor.

Talep için bir ekip seçip talebe döndüğümde ekip elemanlarınıda talebin altına sıralasa fena olmaz
(05-02-2019, Saat: 13:15)fatihablak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeklerinize sağlık FMX ile neler yapılacağına dair bizlere de yol gösterici kapsamlı bir proje olmuş

(06-02-2019, Saat: 13:54)esistem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Talepler-Gorevler ve İşler deki aramanın yanındaki popup menu ana sayfadaki popup gibi çıksa ta bi güzel olur bence.

Bugünkü Talepler, Dünkü Talepler vs.vs. yazan kısım yani

Bir de;
Gelen onaysız talep i seçip bir tutar yazıyorum, kapatıyorum, diğer bir talebe tıklayınca önce yazdığım tutar orda da görünüyor.

Talep için bir ekip seçip talebe döndüğümde ekip elemanlarınıda talebin altına sıralasa fena olmaz

Tümünü not aldım @esistem 
Değerli görüşlerin için çok teşekkür ederim.
Çok güzel olmuş elinize sağlık. Ben tasarım kısmını çok beğendim.
(06-02-2019, Saat: 16:43)Bay_Y Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş elinize sağlık. Ben tasarım kısmını çok beğendim.

Teşekkür ederim. İnanın daha iyisi olabiliyor. Yeter ki biraz zaman olsun.
Emeği geçenleri tebrik ediyorum çok hoş olmuş.

Sanırım OrangeUI bileşen paketi kullanılmış, demoları incelemiştim fakat kullanmadın henüz, siz memnun kaldınız mı herhangi bir olumsuzluk yaşadınız mı?
Android cihazım olmadığı çin indrip test edemedim, Görünüm olarak güzel proje olmuş elinize sağlık.

Projede mimarisinden biraz bahsetmeniz mümkün mü, JSON olarak mı verileri gidip geliyor kendi lokalinde sqllite varmı benimde en merak ettiğim kısmı teknik altyapı ve veri alışverişi.

Başarılar hocam.
(07-02-2019, Saat: 08:50)pro_imaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Android cihazım olmadığı çin indrip test edemedim, Görünüm olarak güzel proje olmuş elinize sağlık.

Projede mimarisinden biraz bahsetmeniz mümkün mü, JSON olarak mı verileri gidip geliyor kendi lokalinde sqllite varmı benimde en merak ettiğim kısmı teknik altyapı ve veri alışverişi.

Başarılar hocam.

Sunucu: Linux Ubuntu 16.04 Sanal - Natro hosting üzerinde
Sunucu Veri Tabanı: PostgreSQL
Sunucu Uygulaması: Linux WebModule (Delphi 10.2 ile geliştirildi)
Sunucu Uygulamasının Çalışma Prensibi: REST; bir URI kaynağına gelen istek, sunucu uygulaması tarafından değerlendiriliyor. Talep edilen bilgi, veri tabanındaki function'lar aracılığıyla dataset olarak alınıyor.  JSON (JSon Dataset) biçiminde isteğe cevap veriliyor.
Client (Mobil) Uygulama: Multi-Platform proje (Delphi 10.2 ile geliştirildi)
Client Uygulamasının Çalışma Prensibi: Tüm metodlar parametrik JSON olarak ilgili URI'ye POST ediliyor. JSON olarak geri dönen veri REST bileşenleri ve FDMemTable ile işleniyor. ListView'lere yansıtılıyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fmx ile geliştirilen foto selfie uygulamamız iyarar 14 10.471 10-03-2019, Saat: 17:42
Son Yorum: iyarar

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi