Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi İle Yazılmış
Delphi'de yazılmış bir uygulama. Delphi'de programa nasıl görsellik katabileceğimizin çok güzel bir örneği:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

allplayer-7-video-player.jpg
There's no place like 127.0.0.1
Güzel yapılmış gerçekten ama artık bu tarz demode artıkın, Material tasarım moda oldu
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(05-01-2017, Saat: 17:33)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Güzel yapılmış gerçekten ama artık bu tarz demode artıkın, Material tasarım moda oldu

Her şeye muhalefet Big Grin
Yeni Nesil Yazılımcı
Linkedin: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Blog adresim: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Güzel uygulama.
İyi akşamlar. Tanıtım video izledim güzel yapmışlar. Torrent için acaba ne kullanmışlar.
access violation at address hatası görmeyene kadar inanmam Big Grin

“Do. Or do not. There is no try.”
Big Grin Big Grin Big Grin
KMPlayer, GOMPlayer, POT player bunlarda Delphi. Sanırım hepsi aynı kaynak koddan türemiş.
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
O farklı şekil/biçimdeki butonlar image'mi yoksa TButton mı? Arkadaki mobil uygulama da FireMonkey'mi?
Butonlar image

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube'da Delphi Eğitimi SimaWB 130 43.640 14-08-2019, Saat: 19:39
Son Yorum: akuyumcu63
  Sanal makine de Delphi ? Mr.Developer 8 252 30-07-2019, Saat: 17:47
Son Yorum: Halil Han Badem
Thumbs Down Delphi Community hakkında hakanharbeli 2 283 17-06-2019, Saat: 08:33
Son Yorum: Fesih ARSLAN
Heart Neden javascript'i bırakıp Delphi'ye geçtim? raspiska 29 1.430 29-05-2019, Saat: 14:03
Son Yorum: DelphiCan
  Delphi 24 Yaşında Abdullah ILGAZ 3 442 15-02-2019, Saat: 12:13
Son Yorum: Abdullah ILGAZ

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi