Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mobil Android Emulator
Merhabalar,

Delphi 11 Community Edition kullanıyorum ilk defa Android için mobil uygulama yapacağım
Nette Araştırdım fakat bulamadım forumda Nox Player ilgili konular vardı kurdum. Ama yaklaşık 1 saat sonra kaldırdım Nox Playeri bu programdan dolayı PC donmalar oldu.

Sorum:
Cep telefonumu Emulator olarak kullana bilimiyim veya Delphi ile uyumlu hangi Emulator önerirsiniz 
Emülatörler oldukça yavaş, SDK destekleri çok düşük ve her sensörü barındırmıyor. 
Bu ve benzeri nedenlerden dolayı uygulama testlerini fiziksel cihazlarda (kendi cep telefonunuz olabilir) test etmeniz daha gerçekçi sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.
Begin : = end / 2;
(22-01-2024, Saat: 15:07)RAD Coder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emülatörler oldukça yavaş, SDK destekleri çok düşük ve her sensörü barındırmıyor. 
Bu ve benzeri nedenlerden dolayı uygulama testlerini fiziksel cihazlarda (kendi cep telefonunuz olabilir) test etmeniz daha gerçekçi sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

Telefonu PC'ye bağlayıp Emülatörler olarak kullanmıyor yani, dediğiniz gibi yaptım kendi cep telefonuma yükledim test yaptım.
Çok teşekkürler.
Rica ederim.
İkisi farklı kavramlardır. 
Emülatör=sanal cihaz. 
Cep telefonunuz=fiziksel cihaz.
Begin : = end / 2;
Çalışmalarınızda işinize yarayabileceği düşüncesiyle Vysor uygulaması, geliştirme sürecinde işinizi kolaylaştıran bir diğer araç olabilir.
Teşekkürler inceliyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MEmu Play Emulator RAD Coder 6 251 11-05-2024, Saat: 11:52
Son Yorum: frmman
  Android için comport iletişimi beklentili 7 3.673 06-05-2024, Saat: 20:57
Son Yorum: deutsch1988
  Yerli Yapım Mobil Uygulamalar (FMX) TescilsizUzman 63 24.387 30-04-2024, Saat: 19:58
Son Yorum: frmman
Exclamation Delphi 12 - Android 14 nevez 22 1.082 26-04-2024, Saat: 22:54
Son Yorum: nevez
  Android Rehbere Kayıt Ekleme barissagir 6 415 04-04-2024, Saat: 09:36
Son Yorum: RAD Coder

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi