Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Embarcadero Cool Apps
Merhabalar,

Bildiğiniz gibi önceden Embarcadero cool app seçimi yapıyordu. Uygulamanızı gönderiyordunuz. Onların kendi ekibi seçim yapıyordu.
Şimdi olayı değiştirmişler. Yine uygulamanızı gönderiyorsunuz. Tüm kullanıcılara oylamaya sunuyorlar.

Adres: https://community.embarcadero.com/compet...ps-contest

Kendi uygulamanızı buraya gönderebilirsiniz. Buradan herkes destek verebilir.

Biz de bir uygulamamızı gönderdik. Alpemix isimli. Oylarınızı bekleriz Smile
(04-05-2017, Saat: 10:51)selimkor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

Bildiğiniz gibi önceden Embarcadero cool app seçimi yapıyordu. Uygulamanızı gönderiyordunuz. Onların kendi ekibi seçim yapıyordu.
Şimdi olayı değiştirmişler. Yine uygulamanızı gönderiyorsunuz. Tüm kullanıcılara oylamaya sunuyorlar.

Adres: https://community.embarcadero.com/compet...ps-contest

Kendi uygulamanızı buraya gönderebilirsiniz. Buradan herkes destek verebilir.

Biz de bir uygulamamızı gönderdik. Alpemix isimli. Oylarınızı bekleriz Smile

Merhaba. Bilgi için teşekkürler. Bunu bir market tanıtım gibi yapsalar çok kullanıcı neler yaptığını görmüş oluruz. Ve object pascal ile yapılan yazılımlar listesini görürüz.
Merhaba,
Uzaktan yazılım uygulaması tercih ettiğim bir dönem uygulamanızı test etme imkanı bulmuştum ve benzerlerine göre gayet hızlıydı. Yalnız bazı konularda beni kısıtladığı için pek aktif olarak kullandığım söylenemez.
Görsel tasarımdan dolayı uygulamanın MS ürünleriyle geliştirildiğini düşünmüştüm. Beni yanıltması iyi oldu.
Gayet güzel bir uygulamanız var. Tebrikler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  com.embarcadero.firemonkey.medialibrary.MediaImage.getFileName savasabd 10 3.680 16-02-2021, Saat: 12:23
Son Yorum: savasabd
  Embarcadero sensör örnekleri çalışmıyor 10.Köy 11 9.106 29-09-2018, Saat: 22:15
Son Yorum: 10.Köy
  Embarcadero RAD Studio Full 10.2 Tokyo Architect Derleme Sorunu pakv 5 5.240 11-09-2017, Saat: 21:01
Son Yorum: pro_imaj
  Google Play Adres Çubuğu com.embarcadero. yazması pro_imaj 10 12.078 05-09-2016, Saat: 13:22
Son Yorum: pro_imaj

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi