Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Play'de yayınlanmış proje'nin yeni versiyonunu otomatik yayınlama
Merhaba,

FMX projelerimizi Google Play Admin Console'a erişmeden, API desteği ile küçük bir windows güncelleme projesi oluşturup oradan ekleyerek google play'de yapılan malum değişikliklerle uğraşmadan, doğrudan prodüksiyona apk dosyasını gönderme ile ilgili araştırma yapan oldu mu?
Ben tam olarak yapılmak isteneni anlamadım Sad
Amaç kullanıcı cihazına Google Play'siz güncelleme yapmak mı?
There's no place like 127.0.0.1
(10-07-2017, Saat: 11:04)Abdullah Ilgaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

FMX projelerimizi Google Play Admin Console'a erişmeden, API desteği ile küçük bir windows güncelleme projesi oluşturup oradan ekleyerek google play'de yapılan malum değişikliklerle uğraşmadan, doğrudan prodüksiyona apk dosyasını gönderme ile ilgili araştırma yapan oldu mu?

Merhabalar hocam eskiden bir araştırmam olmuştu lakin 1GB maximum boyut sınırı veriyor. Umarım işinize yarar.

bkz. Edit.apks

NOT: Kullanmadım sadece böyle bir proje yapsam nasıl olur demiştim, $25 görünce geri adım attım  Big Grin

Saygılarımla,
İyi çalışmalar.
kisisel_logo_dark.png
(10-07-2017, Saat: 13:35)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben tam olarak yapılmak isteneni anlamadım Sad

Yok Hocam, Google Play'de yayınlanmış, onaylı 1 adet apk'sı olan uygulamaya güncelleme atarken işi kolaylaştırmak istiyorum. Her güncelleme için Google Play Admin Console sayfasından girip uygulamanın release dashboard sayfasından ortalama 6-7 tık ve apk yükleme işini yapmak gerekiyor. Bu da bir versiyonun derlendikten sonra markete yüklenme süresini 10-15 dk gibi bir süreye çıkarıyor.

Herhangi bir API desteği yada entegrasyonu ile bu 10-15 dklık süreç derlenmiş apk dosyasını drag-n-drop yaparak 10-15 saniyede markette yayına gönderilmiş bir apk halini almasını istiyorum. Bazı ürünlerin haftalık hatta bazen birkaç günde bir güncellemesini yapmam gerekiyor. Bu konudan muzdarip bir ben yokumdur diye düşündüm.

Save

(10-07-2017, Saat: 13:55)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-07-2017, Saat: 11:04)Abdullah Ilgaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Merhabalar hocam eskiden bir araştırmam olmuştu lakin 1GB maximum boyut sınırı veriyor. Umarım işinize yarar.

bkz. Edit.apks

NOT: Kullanmadım sadece böyle bir proje yapsam nasıl olur demiştim, $25 görünce geri adım attım  Big Grin

Saygılarımla,
İyi çalışmalar.

Hocam sadece apk ise ortalama 50-60 mb'ın üstüne çıkan aplikasyonumuz olmadı henüz :Smile

Sadece upload ile prodüksiyon için yeni sürümü yayınlama özelliğini de aktif eder mi bir denemek gerekir. Developer API'ın konsol için olan özellikleri de gelmiş. Sevindirici ve güzel bir haber. Teşekkürler hocam :Smile

İyi çalışmalar.

Save
(10-07-2017, Saat: 13:58)Abdullah Ilgaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-07-2017, Saat: 13:35)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben tam olarak yapılmak isteneni anlamadım Sad

Yok Hocam, Google Play'de yayınlanmış, onaylı 1 adet apk'sı olan uygulamaya güncelleme atarken işi kolaylaştırmak istiyorum. Her güncelleme için Google Play Admin Console sayfasından girip uygulamanın release dashboard sayfasından ortalama 6-7 tık ve apk yükleme işini yapmak gerekiyor. Bu da bir versiyonun derlendikten sonra markete yüklenme süresini 10-15 dk gibi bir süreye çıkarıyor.

Herhangi bir API desteği yada entegrasyonu ile bu 10-15 dklık süreç derlenmiş apk dosyasını drag-n-drop yaparak 10-15 saniyede markette yayına gönderilmiş bir apk halini almasını istiyorum. Bazı ürünlerin haftalık hatta bazen birkaç günde bir güncellemesini yapmam gerekiyor. Bu konudan muzdarip bir ben yokumdur diye düşündüm.

Save

(10-07-2017, Saat: 13:55)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Merhabalar hocam eskiden bir araştırmam olmuştu lakin 1GB maximum boyut sınırı veriyor. Umarım işinize yarar.

bkz. Edit.apks

Saygılarımla,
İyi çalışmalar.

Hocam sadece apk ise ortalama 50-60 mb'ın üstüne çıkan aplikasyonumuz olmadı henüz :Smile

Sadece upload ile prodüksiyon için yeni sürümü yayınlama özelliğini de aktif eder mi bir denemek gerekir. Developer API'ın konsol için olan özellikleri de gelmiş. Sevindirici ve güzel bir haber. Teşekkürler hocam :Smile

İyi çalışmalar.

Save
   Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana hocam  Shy
kisisel_logo_dark.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alcinoe's play video xorpas 4 233 26-03-2024, Saat: 00:32
Son Yorum: gbg
  Google play Uygulama yükleme hatası [Çözüldü] codder71 3 306 23-02-2024, Saat: 22:42
Son Yorum: codder71
  Google Play Uygulama Yükleme apachi2006 3 455 20-08-2023, Saat: 23:12
Son Yorum: apachi2006
  whatsapp otomatik mesaj gönderme kornakamil 20 6.895 16-08-2023, Saat: 18:35
Son Yorum: enigma
  Web Browser de google maps açtığımda tarayıcıyı güncelleyin sorunu TuncayDelphi 0 324 20-06-2023, Saat: 00:38
Son Yorum: TuncayDelphi

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi