Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kitap Siparişi Vermek İstiyorum
1 Adet istiyorum
Merhaba,
İlgileriniz için cümleten teşekkür ederim.

(29-10-2018, Saat: 19:21)forumcuali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba Fesih Hocam 1 adet te ben sipariş ediyorum. Ali Yılmaz ücreti nereye göndermemiz gerekiyorsa yazın hemen gönderelim.

Kitap baskıdan çıktıktan sonra ödeme talebine bulunacağız.
Not: Tahmini 7-8 gün sonra kitap dağıtım tarihimiz netleştir.
Merhaba,

1 Adet sipariş alabilir miyim?
Fesih Bey, ben de bir adet istiyorum.
Ben de 1 adet istiyorum.
Sipariş Listemizin son durumunu, ana sayfamızda yer alan duyuru paneli üzerindeki "Sipariş Talebinde Bulunan Üyelerimiz" bağlantısından görebilirsiniz.
Sevk tarihi hakkında bir öngörünüz var mı ? Belki yarın belki yarından da yakın Smile
Topluluk mopluluk yok :/
(31-10-2018, Saat: 09:55)boreas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevk tarihi hakkında bir öngörünüz var mı ? Belki yarın belki yarından da yakın Smile

Matbaa ve BTG ile iletişime geçerek son durum hakkında aşağıdaki bilgilere ulaştım. 

Matbaa
Baskı işlemlerinin hafta sonuna kadar bitebileceği,
İlk 16 ve son 16 sayfa için BTG'den düzelteme ve eklemeler bekleniyor. 
Kapak basımı için ISBN ve Bandroller bekleniyor.

BTG:
Kültür ve Turizm Bakanlığına yayıncı başvurusu (muhasebe kaydı) yapabilmek için kurul kararı bekleniyor.
Sonraki işlem adımları;
1- Kültür ve Turizm Bakanlığına Yayıncı başvurusu yapılacak.
2- Kültür ve Turizm Bakanlığında ibraz edilecek belgeler ve başvurunun onaylanmasından sonra ISBN ve bandrol işlemleri için BTG'ye yetki verilecek.
3- BTG, OnLine ISBN ve bandrol başvurusu yapacak.

Not: ISBN ve bandrol aşamalarını hızlandırmak (2. aşamadan sonra) için @quiet1day arkadaşımız bizlere yardımcı olacak.

Yazar
Matbaadan 120 adet kitap gönderilmesini bekliyor (tahmini 2 gün)
Hazırlık aşaması (kolileme, adreslerin basımı ve imza işleri; tahmini 1 gün)
Siparişlerin gönderilmesi/sizlere ulaşması  (yurt dışı hariç olmak üzere tahmini 2 gün) 

Durum bundan ibaret.  Undecided  Varın süreyi siz hesaplayın.  Shy
Biliyorum konuştuğumuz gibi mümkün değil , ancak keşke bir ilde toplanıp bir yandan sohbet muhabbet tanışma diğer yandan kitap imzalama vs beraber yapabilseydik.
(31-10-2018, Saat: 10:50)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biliyorum konuştuğumuz gibi mümkün değil , ancak keşke bir ilde toplanıp bir yandan sohbet muhabbet tanışma diğer yandan kitap  imzalama vs beraber yapabilseydik.

Kesin tarihini bilmiyorum, fakat Delphi 10.3 Rio'nun tanıtım seminerinde (olur mu onu da bilmiyorum Blush ), kitap standı açıp, orada (Ankara veya İstanbul'da oluyor genellikle) buluşabiliriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3-Kitap Kargo Takip - Gönderi Tarihi: 13.02.2019 TescilsizUzman 21 14.028 22-07-2022, Saat: 13:58
Son Yorum: memur603
  Embarcadero Üzerinden Kitap Satışımız Başladı TescilsizUzman 24 15.728 07-01-2022, Saat: 13:27
Son Yorum: CesuR
  Yeni Kaynak Kitap İhtiyacı TescilsizUzman 126 97.957 21-01-2020, Saat: 12:28
Son Yorum: Heisenberg
  Kitap Eğitim Programı TescilsizUzman 10 7.732 06-09-2019, Saat: 16:42
Son Yorum: hasangoktas
  Kitap Örnek Uygulamaları TescilsizUzman 14 10.274 08-08-2019, Saat: 09:11
Son Yorum: TescilsizUzman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi