Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DevExpress Firemonkey'e yanaşmaya başladı iyice
#1
DevExpress el altından bir şeyler yapmaya başlamış sanırım  Smile Umarım faydalı bir şeyler çıkar. Daha önceki anketin peşine bir devam anketi de var doldurursanız ihtiyaçları belki göz önüne alırlar.


We hope this email finds you well.
Recently, we surveyed VCL users such as yourself and an overwhelming number of individuals asked that we detail our FireMonkey development plans.
Though we are not in a position to describe the exact products we hope to release for the FireMonkey platform, we do want to assure you that we are working to add FireMonkey products to our portfolio.
To that end, we ask that you take a few minutes out of your schedule and tell us a bit more about your plans for FireMonkey. Please follow the link below to complete our FireMonkey online survey.

Take the Survey
Cevapla
#2
Merhaba,
FireMonkey'e sıcak bakmayanların sayısı azımsanmayacak kadar fazlaydı. Fakat yaklaşık 3,5-4 yıllık bir deneyim sonucunda, sanırım kendisini ispatladı.
Bu süre zarfında bir çok temel yapı taşlarını (iOS, Android, Mac, Linux SDK'ları gibi ) rayına oturttu. Kendisine olan güven her geçen gün artmaya başladı.
Ben oldum olması hep güvenmiştim.
Embarcadero gibi Dünya devi olmuş bir firmanın (100 milyon doların üzerinde) ciddi bir analiz sonucunda böyle bir yola gireceğini biliyorum.
Bu prensibi bir çoğunuz bilirsiniz; Bir yazılım firması bir yazılımı/teknolojiyi piyasaya sürünce, diğer firmalar bekler ve analiz yapar. Piyasa taleplerini araştırır. Talep yüksekse hemen aynı teknolojiyi bünyesine adapte eder.
Delphi Cross Platform için ciddi ve iddialı bir adım attı. Akabinde diğer diller de (Üst seviye olanlar) yavaş yavaş bu teknolojiyi benimsedi ve şu an uygulamaya çalışıyorlar.

Cool
"Though we are not in a position to describe the exact products we hope to release for the FireMonkey platform, we do want to assure you that we are working to add FireMonkey products to our portfolio."

Hayırlı olsun şimdiden. 
İnşallah VCL seti gibi pahalı olmaz da alırız.

16lg4lk.jpg2qbboqx.jpg
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
WWW
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Firemonkey - RestFull - Get - Put İşlemleri coderlego 8 2.225 23-01-2020, Saat: 10:55
Son Yorum: otonomi
  Firemonkey Android ile OCR ve Mifare - NFC - RFID Kütüphaneleri Abdullah ILGAZ 18 5.164 15-01-2020, Saat: 22:58
Son Yorum: otonomi
  Firemonkey Android Uygulama Kapanıyor coderlego 8 1.124 20-11-2019, Saat: 17:49
Son Yorum: SimaWB
  Firemonkey WebBrowser Dosya Seçimi narkotik 0 350 14-10-2019, Saat: 00:17
Son Yorum: narkotik
  Firemonkey Android Uygulama ile Barcode Okuma coderlegobilisim 1 683 19-09-2019, Saat: 18:27
Son Yorum: Mr.DeveloperKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi