Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KVKK kapsamında verilerin maskelenmesi
Kişisel Verilerin Korunması Kapsamında gösterilen verilen **** şeklinde gösterilmesi yada P**** şeklinde gösterilmesi gerekmekte. 
Daha önce gündeme gelmiş Stuffstring ve dataset in gettext eventi ile çözüm üretmiştik. 
Ancak çok sağlıklı çalışmıyor. Bilgilerde değişiklik yapıp kaydet yapılınca değişen bilgi de **** a dönüşüyor. 
Konu ile ilgili component önerisi yada çözümü olan var mıdır?
Sırf bunun için hazır bir component var mıdır bilemiyorum. Ama ben yıllardır StuffString metodu ile bu işi hallediyorum, daha bir kez bile bilgileri değiştirdiğimde *** şeklinde kayıt yapmadı. UniGUI tarafında da bazı yerlerde mecburen GetText fonksiyonu içinde de aynı fonksiyonu kullandım. Orada da bir sorun yaşamadım. Bir yerlerde yanlış bir şey yapıyor olabilir misiniz ?
(25-07-2019, Saat: 09:20)cemakkus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sırf bunun için hazır bir component var mıdır bilemiyorum. Ama ben yıllardır StuffString metodu ile bu işi hallediyorum, daha bir kez bile bilgileri değiştirdiğimde *** şeklinde kayıt yapmadı. UniGUI tarafında da bazı yerlerde mecburen GetText fonksiyonu içinde de aynı fonksiyonu kullandım. Orada da bir sorun yaşamadım. Bir yerlerde yanlış bir şey yapıyor olabilir misiniz ?

Acaba dataset in bir property sinden kaynaklı bir durum olabilir mi? 
Ben bilgiyi girince bir süre yazdığım şekilde duruyor onexitinde *** a dönüşüyor.

(25-07-2019, Saat: 09:20)cemakkus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sırf bunun için hazır bir component var mıdır bilemiyorum. Ama ben yıllardır StuffString metodu ile bu işi hallediyorum, daha bir kez bile bilgileri değiştirdiğimde *** şeklinde kayıt yapmadı. UniGUI tarafında da bazı yerlerde mecburen GetText fonksiyonu içinde de aynı fonksiyonu kullandım. Orada da bir sorun yaşamadım. Bir yerlerde yanlış bir şey yapıyor olabilir misiniz ?

Acaba dataset in bir property sinden kaynaklı bir durum olabilir mi? 
Ben bilgiyi girince bir süre yazdığım şekilde duruyor onexitinde *** a dönüşüyor.
Hocam selamlar. Program ekranındaki yazılardan bahsediyorsunuz değilmi. Mesela isim kısmı Mehmet ise M***** gösterilmesi gibi..
Peki program içine eklediğiniz dosya,resim vb ekleri nasıl yapıyorsunuz? veya bir klasör üzerine kaydetme ve kaydederken JPG ise başka formata çevirip kaydetme işi gibi..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Listview verilerin anlık kaybolması Yeliz 6 4.877 04-02-2019, Saat: 01:08
Son Yorum: Yeliz

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi