Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rad Studio / Delphi Yıl Sonu İndirimleri
Merhaba,
Rad Studio / Delphi'yi satın almak için en uygun zaman olduğunu düşünüyorum.

Kaynakstore.btgrubu.com
Ben de tam bu konuda yazmak için foruma girmiştim ki @"Fesih ARSLAN" benden hızlı davranmış Wink

Fakat dikkat çekmek istediğim farklı bir nokta daha var: 
Kampanya emailinden bir alıntı;

Alıntı:YENİ 10.3 Rio Sürüm 3 IDE'lerimiz, yalnızca yeniden derleyip yeniden konuşlandırabileceğiniz tek bir kaynak kod temeli sağlamak için tüm yazılım geliştirme yaşam döngüsü boyunca sizi destekler.

Şair burada ne demek istemiş Big Grin  
Allah aşkına bu nasıl bir çeviri yaaa Confused

Biliyorum bu işler otomatik olarak yapılıyor ama gelen mailin en altında BTG'nin logosu ve iletişim bilgileri var. BTG'nin bu forumu takip ettiğini bildiğim için yazıyorum; lütfen bu tarz işlere bir el atın.
There's no place like 127.0.0.1
Merhaba
Eski sürümden upgrade fiyatı neden yok?
Upgrade fiyatları çok fahiş..
Ben alamayacağım mesela.
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

(12-12-2019, Saat: 10:32)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Upgrade fiyatları çok fahiş..
Ben alamayacağım mesela.

Satış fiyatları makul geldi updateler mi fahiş Smile
Topluluk mopluluk yok :/
(12-12-2019, Saat: 13:59)boreas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-12-2019, Saat: 10:32)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Upgrade fiyatları çok fahiş..
Ben alamayacağım mesela.

Satış fiyatları makul geldi updateler mi fahiş Smile

Hocam o da ayrı bir mesele de zaten..

Ama satış fiyatına yakın upgrade fiyatlarını görün bir de siz. :=))
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

yazılım fiyatları ucuz değil ama Delphi sabit duran bir yazılım değil sürekli güncellen yazılımlara için kendini güncelleyen bir firma buna göre de maliyetleri de yüksek olacaktır, mobil olmadan önce windows ortanıda bir sürüm almak yetirli oluyordu Delphi de fazla geliştirme ihtiyaca da yoktu ama iyiki mobil piyasaya girdi ki bizde bu sayede mobil sektöre giriş yapmış olduk.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi'ye Nereden Başlanmalı? turkctechno 9 963 04-03-2024, Saat: 15:30
Son Yorum: hi_selamlar
  Delphi 30. yıla özel açık kaynak proje çağrısı AhmetNuri 0 360 25-02-2024, Saat: 11:26
Son Yorum: AhmetNuri
  Delphi'de görmek istediğiniz özellikler. csunguray 26 3.330 17-01-2024, Saat: 14:15
Son Yorum: RAD Coder
  Delphi Yazılım Dilleri Sıralamasında 20.'ten 14.'e yükselmiş pro_imaj 11 3.753 09-01-2024, Saat: 13:31
Son Yorum: nguzeller
  Delphi Artık eskidi diyenlere bir kapakta bizden hediye :D yhackup 45 11.264 08-01-2024, Saat: 20:58
Son Yorum: uparlayan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi