Forum Kurallarımız güncellenmiştir. DelphiCan Forum Kuralları (March 04) x

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi 10.3 Rio Structure içerisinde Show in Explorer hatası
Arkadaşlar merhaba,

Project Group içerisinde root ismi dışında herhangi bir node üzerine tıklayıp sağ tuş Show in Explorer yaptığım zaman herhangi bir etkileşim olmuyor. Bu problem sizde de yaşanıyor mu?
10.3 ile ilgili yaşadığın bazı sıkıntılar var sanırım Smile
Bende 10.3 olmadığı için deneyemiyorum ama bahsettiğin şekilde genel bir sıkıntı olacağını tahmin etmiyorum.
Yetki ile ilgili bir sıkıntı olabilir gibi geldi bana. Kurulum yapılırken kullanılmış farklı bir kullanıcı vs....(sadece "sesli" düşündüm  Rolleyes  )
There's no place like 127.0.0.1
Lisans güncellemesi yapmadan Community Edition ile test etmek istedim, başıma gelmedik kalmadı Smile
Merhaba,
Yeni sürüme geçmeden önce genellikle saf bir sanal Windows kurup, tüm yönleriyle inceliyorum. 
Sık kullandığım bileşen paketlerini kurup, mevcut uygulamalarımı build edip, tek tek tüm platformlarda (Windows, Linux, macOS, iOS Simülatör, iOS Device ve Android) test ediyorum. Geçiş için bir sorunla karşılaşmaz isen, yeni sürüme geçiyorum.
Bugüne kadar, belirttiğiniz sorunlarla (bir önceki konu başlığında bahsettiğiniz kısayol tuşlarının çalışmaması da dahil) hiç karşılaşmadım.
Yaşadığınız  sorunların, kurulan bir eklenti veya harici bir uygulamadan kaynaklandığını düşünüyorum.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Merhaba,
Yanıt için teşekkür ederim.
Hotkey problemi GeForce Experience uygulamasından kaynaklanıyormuş, onu çözmüştüm.
PopupMenu içerisindeki "Show in Explorer" seçeneğini ezebilecek herhangi bir eklenti veya harici program olacağını düşünmüyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi 10.4 Lisans Bulunamadı Sorunu mrmarman 2 130 27-05-2020, Saat: 16:36
Son Yorum: Ugur
  Sonunda taşındım! - Delphi 10.3 Rio Yükseltmesi Abdullah ILGAZ 4 200 20-05-2020, Saat: 15:52
Son Yorum: Abdullah ILGAZ
  Delphi 10.3 Rio Deneyimleriniz Abdullah ILGAZ 10 2.421 20-05-2020, Saat: 13:47
Son Yorum: Abdullah ILGAZ
  Gelecek sürüm Delphi 10.3 (Carnival) Fesih ARSLAN 56 11.650 15-05-2020, Saat: 03:00
Son Yorum: mcuyan
  delphi ile 25 yıl gjamesbond 38 3.761 07-03-2020, Saat: 23:55
Son Yorum: Fesih ARSLAN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi