Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stajer alımı ?
İyi akşamlar,

Okuduğum üniversitenin mekatronik bölümünde olduğumdan ötürü staj yapma zamanım geldi. bende kapınızı çalmanın benim için en iyi yol olduğunu düşünüyorum. nitekim sevdiğim bir alan üzerine staj yapmanın vereceği zevk ve tecrübenin değeri paha biçilemez.

- Elektrik- elektronik
- Hidrolik - pnömatik
- Endüstriyel otomasyon
- Yazılım

Alanlarında ve Adana'da bu alanda iş yeri olan büyüklerim var ise ve de stajer'e ihtiyaç ya da stajer alımı söz konusu ise stajımı orada yapmak isterim. 

(Belirtmekte olduğum alanlar okulumun kabul göreceği alanlardır. şahsi seçimlerim değildir.)

Yaşadığımız bu zorlu dönemden ötürü staj sürem 40 iş gününden 20 iş gününe düşürülmüştür. Çalıştığım süre boyunca maddi bir karşılığım olmayacaktır. Şahsım için önemli olan stajımı bitirmek ve de iş hayatına ilk adım olan stajer'likten tecrübe edinmektir.

Stajerlik yapacağım zaman aralığında elimden gelen her işi layığı ile yapmaya hazırım.

Bilgi ve tecrübelerim şuanda okuduğum okuldan aldığım kadarıyla mevcut değildir. şahsım tarafından öğrenilenlerin ve lise dönemlerinde öğrendiklerimin ise iş görecek kadar çok olduğunu düşünmemekteyim.
Daha önce scada sistemler, torna, freze, devre kartları, Autocad, solidworks gibi konularla/alanlarla uğraşmış olsam da o koşullara ve ortama tekrar erişemediğim ya da o yönde bir amaca bağlı tutulmadığım için zaman içinde bilgilerim körermişlerdir.
"Wall-e"
Staj önemli bir adım. Umarım sana bilgi birikimi katacak güzel bir staj yeri bulursun.
@sadettinpolat umarım hocam  Angel teşekkürler
"Wall-e"

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi