Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi Lisanslama Yönergeleri
MErhaba arkadşlar. 

Konu başlığından da anlaşılacağı gibi, Embar bana lisans vs attı ama nerden download edeceğimi bilmiyorum. bu konuda destek olabilir misiniz acaba?
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

Mail geldiyse içinde link olmalı veya embarcadero sitesinden üyelik girişi yaparak Download kısmında gerekli indirme işlemini yapabilirsiniz.
PostgreSQL - Linux - Delphi, Poliüretan
abi ne link var ne de download linki nede kulla adı yada şifre.. nasıl bi iş ya anlamadım Smile

Selamlar

Rio ' da 

Android Derlemesinde ki Hatayı Çözebilen Var mı ?
Rio yu yeni indiriyorum. Daha bakmadım hata varmı yokmu diye..

Ama yeni çıkan bir sürüm de Derleme hatası olması.. Enteresan.. Eğer Hatayı daha açık yazarsanız bakabilirm.

(26-11-2018, Saat: 19:46)3ddark Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mail geldiyse içinde link olmalı veya embarcadero sitesinden üyelik girişi yaparak Download kısmında gerekli indirme işlemini yapabilirsiniz.

Abi şimdi geldi mail.. İndiriyor.. Çok teşekkürler.

(26-11-2018, Saat: 20:28)Tarkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar

Rio ' da 

Forumda ilgili bölüme, daha açıklayıcı bir şekilde sorunuzu yazarsanız muhtemelen birileri yardımcı olacaktır.
There's no place like 127.0.0.1
(26-11-2018, Saat: 22:54)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-11-2018, Saat: 20:28)Tarkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar

Rio ' da 

Forumda ilgili bölüme, daha açıklayıcı bir şekilde sorunuzu yazarsanız muhtemelen birileri yardımcı olacaktır.

Afedersin

İnan Çok Yoğun Çalıştığımdan

Yanlış Yere Yazmışım.

Özür Dilerim

İyi Geceler
(26-11-2018, Saat: 19:38)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MErhaba arkadşlar. 

Konu başlığından da anlaşılacağı gibi, Embar bana lisans vs attı ama nerden download edeceğimi bilmiyorum. bu konuda destek olabilir misiniz acaba?

Merhaba,

https://members.embarcadero.com/ sayfasına giriş yapın. My Registered Downloads kısmından indirebilirsiniz.
@Abdullah ILGAZ hocam bene limk attılar fakat rio ar burada.. Ben tokyo indirmek istiyorum. Bunu halen bulamadım Smile

Merhaba.

Şimdi kontrol ettim.

Enbarcadero'nun bu linkinden Login olduğunuzda istediğini 10.2.3 Tokyo sürümü indirmeye açık olarak duruyor. 

Idea ( Login istediği için açık linkini vermem uygun olmaz bu nedenle Login olmak üzere olan linki verdim. )

txhwqt2icfhh6qp1ohnb.png
Saygılarımla
Muharrem ARMAN

guplouajuixjzfm15eqb.gif

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi 12 RAD Coder 67 8.437 07-02-2024, Saat: 16:59
Son Yorum: csunguray
  Delphi community 10.4 için Lisans uzatma mümkün mü? enigma 4 592 25-08-2023, Saat: 23:40
Son Yorum: enigma
  Delphi Community Edition 11 nguzeller 1 860 28-04-2023, Saat: 10:21
Son Yorum: enigma
  Delphi Community 10.4.2 cikti Ugur 10 3.787 02-02-2023, Saat: 16:45
Son Yorum: COMMANDX
  Delphi 10.3.3 ile Gelecek Yeni Özellikler TescilsizUzman 70 44.857 01-02-2023, Saat: 22:30
Son Yorum: esenyazilim.com

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi