Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DephiCan iftar etkinliği (DAVET)
(29-05-2019, Saat: 13:17)BenFeroAdamımDelphimiYazarım Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben oruç tutuyorum arkadaşlar. Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz.

Sen burada gelip oruç tuttuğunu söyleyerek neyi amaçlıyorsun? Oruç olduğunu söyleyerek prim mi yapıyorsun? Bence insan oruç olduğunu her yerde söylememeli. Bu kişisel bir ibadet
(29-05-2019, Saat: 13:17)raspiska Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Fesih ARSLAN" hocam oruç tutmanız halinde katılım sağlayabilirsiniz.
Arkadaşlar,

Bu tip atışmalarınızı özel mesajlarınızdan yaparsanız daha uygun olacaktır kanaatindeyim. Yardım isteyecek olan diğer arkadaşlara engel olmamanız adına rica ediyorum lütfen.
Yazılımcı, kahveyi koda çeviren bir organizmadır.
(29-05-2019, Saat: 13:21)wiseman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-05-2019, Saat: 13:17)raspiska Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Fesih ARSLAN" hocam oruç tutmanız halinde katılım sağlayabilirsiniz.
Arkadaşlar,

Bu tip atışmalarınızı özel mesajlarınızdan yaparsanız daha uygun olacaktır kanaatindeyim. Yardım isteyecek olan diğer arkadaşlara engel olmamanız adına rica ediyorum lütfen.

siz gelcekmsiniz?
ben geliyorum kesinlikle
(29-05-2019, Saat: 13:24)BenFeroAdamımDelphimiYazarım Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben geliyorum kesinlikle

Ben şirinevlerdeyim oraya gelebilir misin orda yapalım iftar oruçluysan
olur bende bağcılardayım zaten Big Grin
Ama ben bingöldeyim gelemem.
(29-05-2019, Saat: 13:27)delphibirdinazortürüdür Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama ben bingöldeyim gelemem.

Hayırdır hocam bingölde ne iş yapıyorsunuz?
Sanayide otomobillerin beyin yazılımlarını okuyan program geliştiriyoruz.
(29-05-2019, Saat: 13:28)delphibirdinazortürüdür Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanayide otomobillerin beyin yazılımlarını okuyan program geliştiriyoruz.

Adam lazım mı abi? yapay zeka biliyorum.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi