Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firebird Geliştirici Konferansı
Merhabalar Arkadaşlar,

3 Ağustos 2019 tarihinde Brezilya'da düzenlenecek olan, dünya çapında düzenlenen firebird organizasyonlarından en büyüğü olan 16. FDD (Firebird Developer's Day) etkinliği için IBSurgeon şirketinin davetlisi olarak orada bulunacağım. DelphiCan'lardan Brezilya'dan ufak tefek şeyler getirmek isteyenler olursa (gümrükte de bir sıkıntı çıkmazsa) yardımcı olabilirim (Kitap,CD,DVD vs.) 

İsteyenler bana özel mesaj üzerinden ulaşabilirler. 

Etkinlik ile ilgili daha detaylı bilgi isteyenler aşağıdaki adresten bilgi edinebilirler, kim bilir belki benden başka gidenler de vardır :
http://www.firebirddevelopersday.com.br/...index.html
Firebird Ekipler Amiri. Dmitry Kouzmenko ve Dmitry Yemanov ile çalışmış , Eski IBSurgeon personeli, Kıdemli Firebird Kurtarma Uzmanı, Firebird Foundation bağışçısı...
güle güle gidin , güle güle gelin.

gelişmelerden de bizi haberdar ederseniz sevinirim.
(11-06-2019, Saat: 16:07)sadettinpolat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güle güle gidin , güle güle gelin.

Çok teşekkür ederim Sadettin Bey, Allah razı olsun. Allah nasip ederse döndüğümde gelişmeler için paylaşımlar yapacağım muhakkak. Bu arada rep puanı için de teşekkür ederim, şimdi fark ettim, rep puanımda programcı yazıyor ama halen "acemi" görünüyorum Smile
Firebird Ekipler Amiri. Dmitry Kouzmenko ve Dmitry Yemanov ile çalışmış , Eski IBSurgeon personeli, Kıdemli Firebird Kurtarma Uzmanı, Firebird Foundation bağışçısı...
(11-06-2019, Saat: 16:11)rmzgenius Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-06-2019, Saat: 16:07)sadettinpolat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güle güle gidin , güle güle gelin.

Çok teşekkür ederim Sadettin Bey, Allah razı olsun. Allah nasip ederse döndüğümde gelişmeler için paylaşımlar yapacağım muhakkak. Bu arada rep puanı için de teşekkür ederim, şimdi fark ettim, rep puanımda programcı yazıyor ama halen "acemi" görünüyorum Smile

Hayırlı olsun. İyi yolculuklar.
(Terfi grubunuzu düzelttim).
(11-06-2019, Saat: 16:35)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun. İyi yolculuklar.
(Terfi grubunuzu düzelttim).

Çok teşekkür ederim Fesih Bey, Allah razı olsun. Yanımda sizin kitabınızla gideceğim Smile
Hayırlı yolculuklar. Dönüşte izlenimlerinizi heyecanla bekliyoruz.
Bütün semineri videoya çekebilseniz daha ne isteriz Big Grin
Allah kazasız belasız gidip gelmenizi nasip ettsin.
Topluluk mopluluk yok :/
(11-06-2019, Saat: 18:15)boreas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bütün semineri videoya çekebilseniz daha ne isteriz Big Grin
Allah kazasız belasız gidip gelmenizi nasip ettsin.

Çok teşekkür ederim. Seminerden kısa bir zaman sonra tüm sunumlar internet'te paylaşılıyor. Ona göre burada da paylaşma imkanı olabilir.
Benim orada öncelikli olarak takip edeceğim konu Firebird 4.0 ile ilgili gelişmeler. Ayrıca forum sponsorlarından birisi de UniGUI. Orada birilerini yakalarsam UniGUI hakkında soracağım çok soru olacak Smile
(12-06-2019, Saat: 09:09)boreas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forum sponsorlarından birisi de UniGUI. Orada birilerini yakalarsam UniGUI hakkında soracağım çok soru olacak Smile

UniGUI'yi geliştiren FMSoft ve ürünün arkadsındaki isim İran'lı Farshad Mohajeri zaten Türkiye'de. Brezilya'ya kadar gitmenize gerek yok.

http://www.fmsoft.net/company/contact
(13-06-2019, Saat: 10:38)csunguray Adlı Kullanıcıdan Alıntı: UniGUI'yi geliştiren FMSoft ve ürünün arkadsındaki isim İran'lı Farshad Mohajeri zaten Türkiye'de. Brezilya'ya kadar gitmenize gerek yok.

Evet haklısınız @csunguray , üstelik aynı şehirdeyiz ve Farshad bey ile tanışıklığım var. Ama Brezilya'ya gitme sebebim bu değil. UniGUI, gideceğim etkinliğin sponsorlarından birisi. Orada birileri olur mu yoksa sadece maddi sponsorluk mu bilmiyorum, ama çoğunluğu geliştiricilerin olduğu bir ortamda bu tip etkileşimler daha faydalı oluyor. Ofislerine gidip soru sormak bana pek doğru gelmiyor açıkçası, onların da pek razı olacakları bir şey olduğunu sanmıyorum. Yine de bilgilendirme için teşekkürler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Stackoverflow Geliştirici Anketi 2022 SimaWB 5 1.664 18-08-2022, Saat: 08:53
Son Yorum: ozcanm
  Almanya'da Bir Geliştirici Ücreti RAD Student 11 4.679 01-09-2020, Saat: 21:37
Son Yorum: engerex
  Apple Geliştirici Hesabı Açmak Artık Ücretsiz ! gjamesbond 4 3.540 05-02-2020, Saat: 18:02
Son Yorum: gjamesbond
  Apple iOS Geliştirici Programı Üyelik Ücreti TescilsizUzman 14 9.773 21-11-2018, Saat: 09:07
Son Yorum: CelalUsta

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi