Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ürün Satış Web Semineri - 7. hafta
Merhaba,
Web seminerimizin 7. Bölümü 19 Ekim 2019 - saat 11:00' de başlayacaktır.

7. Hafta Eğitim İçeriği
Her hafta
  • PostgreSQL veri tabanı üzerinde StoredProcedure tanımlamak.
  • JSON veri modellemek ve çözümlemek (front-end ve back-end veri iletişimleri).
  • REST sunucu-istemci API yapısını modellemek ve metodları (kayıt eklemek, kayıt silmek, kayıt güncellemek) oluşturmak.
  • End-Point API testlerini yapmak (REST Debugger).
  • REST API metodlarının front-end tarafına entagrasyonunu sağlamak.
  • REST servisini yeniden yayınlamak.
Bu hafta
  • Mobil uygulama ana menü ve toolbar yapısını oluşturmak
  • Ürün Grubu ekranını tasarlamak ve ürün gruplarını listelemek
  • Ürünler, siparişler, Profilim, konum, ayarlar, hakkında ekranlarının nasıl tasarlanacağını öğrenmek
  • Android hedef platformunun hazırlamak
  • Android cihaz üzerinde uygulama testleri yapmak
  • Mac OS X hedef platformunu hazırlamak
  • XCode iOS geliştirici ortamını kurmak
  • iOS Simulator üzerinde iOS uygulama testleri yapmak
Rad Studio – Delphi ile Hızlı Uygulama Geliştirme Eğitimi – 7. Hafta
"Mobil (Android ve iOS) Uygulama Yazmak - 3. Bölüm"
Seminere katılmak için Online Eğitim Davet Linki - 7. Bölüm konu başlığı üzerinden kayıt olunuz.
(15-10-2019, Saat: 09:22)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

7. Hafta Eğitim İçeriği
Her hafta
  • REST sunucu-istemci API yapısını modellemek ve metodları (kayıt eklemek, kayıt silmek, kayıt güncellemek) oluşturmak.
Bu hafta
  • Ürünler, siparişler, Profilim, konum, ayarlar, hakkında ekranlarının nasıl tasarlanacağını öğrenmek
Seminere katılmak için Online Eğitim Davet Linki - 7. Bölüm konu başlığı üzerinden kayıt olunuz.

Selmamlar, giriş linkine tıkladığımda erişim yetkiniz yok mesajı alıyorum. Ayrıca bu eğitimleri daha sonra izleme şansımız olacak mıdır?
Teşekkürler

(15-10-2019, Saat: 09:22)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

7. Hafta Eğitim İçeriği
Her hafta
Bu hafta

Selmamlar, giriş linkine tıkladığımda erişim yetkiniz yok mesajı alıyorum. Ayrıca bu eğitimleri daha sonra izleme şansımız olacak mıdır?
Teşekkürler
Merhaba,
@dervis bey, bu eğitimi yeni kaynak kitabımızı alan arkadaşlara özel düzenliyoruz.
19.10.2019 tarihli Eğitim link gelmedi?
(19-10-2019, Saat: 11:46)m_ekici Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 19.10.2019 tarihli Eğitim link gelmedi?

Merhaba,
BTG nin bu hafta yurtdışında önemli bir toplantısı olduğu için kitap alan arkadaşlara mail gönderememiş.
Ben birçok arkadaşa mail gönderiyorum.
Mail listemde sizinle birlikte 110 kişi var. 
Yirmibeşerli gruplar oluşturup, mail gönderiyorum.
Toplu mail göndermeyi bazı mail servisleri spam olarak algılayabiliyor. Yada benim mail gönderdiğim servis bunu engelliyor olabilir.
Bu ve önceki eğitimleri offline olarak BTG'nin resmi youtube sitesinden izleyebilirsiniz.
Bugünkü eğitimi Pazartesi öğleden sonra yüklenmiş oluruz.
İlginiz için teşekkür ederim.
Merhaba Fesih bey,  eğitim videolarınızı yeni izleme şansım oldu. Öncelikle emeğinize sağlık, çok güzel bir çalışma olmuş. 
7. videoda hazırladığınız kütüphanelere Deplhican dan erişilebileceğini söylemiştiniz.  Bulamadım nereye bakmam gerekiyor.
SELAMLAR https://www.btgsoft.com/book/book.html BU LİNKTEN KİTABI ALMAYI DENEDİM AMA ALAMADIM
(19-11-2023, Saat: 01:37)endmuh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SELAMLAR https://www.btgsoft.com/book/book.html BU LİNKTEN KİTABI ALMAYI DENEDİM AMA ALAMADIM

Aşağıdaki telefon veya mail adresi aracılığı ile durumu kendilerine bildirdiğinizde yardımcı oluyorlar.

(0212) 319 77 22
cozum@btgrubu.com
Begin : = end / 2;
(20-11-2023, Saat: 09:09)RAD Coder Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2023, Saat: 01:37)endmuh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SELAMLAR https://www.btgsoft.com/book/book.html BU LİNKTEN KİTABI ALMAYI DENEDİM AMA ALAMADIM

Aşağıdaki telefon veya mail adresi aracılığı ile durumu kendilerine bildirdiğinizde yardımcı oluyorlar.

(0212) 319 77 22
cozum@btgrubu.com

20.11.2023 de konuyu cozum@btgrubu.com a mail attım dönüş yok. acaba crome dan kaynaklı mı diye diğer tarayıcılar dada denetim sonuç aynı online olarak kitap satın alınamıyor.
(24-11-2023, Saat: 01:09)endmuh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-11-2023, Saat: 09:09)RAD Coder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aşağıdaki telefon veya mail adresi aracılığı ile durumu kendilerine bildirdiğinizde yardımcı oluyorlar.

(0212) 319 77 22
cozum@btgrubu.com

20.11.2023 de konuyu cozum@btgrubu.com a mail attım dönüş yok. acaba crome dan kaynaklı mı diye diğer tarayıcılar dada denetim sonuç aynı online olarak kitap satın alınamıyor.

BTGrubu ile görüştüm; aşağıdaki mail adreslerine talepleri iletmenizi istediler.
selma.yesil@btgrubu.com
cozum@btgrubu.com
Begin : = end / 2;

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kitabımızın Online Satış Sitesi TescilsizUzman 34 19.016 09-04-2022, Saat: 03:09
Son Yorum: RAD Coder
  Ürün Satış Web Semineri - 8. hafta - Final TescilsizUzman 0 1.626 22-10-2019, Saat: 09:00
Son Yorum: TescilsizUzman
  Ürün Satış Web Semineri - 6. hafta TescilsizUzman 3 3.201 09-10-2019, Saat: 15:48
  Ürün Satış Web Semineri - 5. hafta TescilsizUzman 9 7.349 01-10-2019, Saat: 17:36
Son Yorum: hi_selamlar
  Ürün Satış Web Semineri - 4. Bölüm TescilsizUzman 0 1.447 25-09-2019, Saat: 09:25

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi