Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi Nestpay & Iyzico Entegrasyonu
(09-07-2020, Saat: 17:53)bydelphi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-07-2020, Saat: 17:05)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
ben teşekkür ederim. 
Nestpay müşteriye özel komisyon oranı veriyor. Anlaşmanıza göre bir komisyon çıkarıyor kısaca.
Iyzico ise kişisel hesap üzerinden konuşmam gerekirse; taksitli işlemlerde %3.99 + 0.25 TL komisyon alıyor. Taksit sayısı arttıkça yüzde artıyor. 0.25 TL işlem başına olan ücret.
Normal işlemlerde ise %2.99 + 0.25 TL komisyon almakta. Kurumsal hesaplar için ise %2.29 + 0.25 TL başarılı işlem başına komisyon almaktadır.
İyi çalışmalar dilerim.

benim  müşterilerimin bir kısmı nettahsilat adlı firmanın altyapısını kullanıyor.
https://www.netahsilat.com
İleride bununla ilgilide bir çalışma yapılabilir mi
Merhaba,
bir API hizmeti sağlıyor ise çalışma yapılabilir. 
Bundan önceki konuda belirttiğim gibi özel olarak entegrasyon işlemlerinizi inceleme yaptıktan sonra gerçekleştirebilirim. Dediğiniz firmanın API hizmeti veya bir yöntemi/hizmeti var ise onu öğrenmek lazım. Sitesinde çok fazla ayrıntılı doküman bulamadım.
kisisel_logo_dark.png
(09-07-2020, Saat: 18:09)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-07-2020, Saat: 17:53)bydelphi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim  müşterilerimin bir kısmı nettahsilat adlı firmanın altyapısını kullanıyor.
https://www.netahsilat.com
İleride bununla ilgilide bir çalışma yapılabilir mi
Merhaba,
bir API hizmeti sağlıyor ise çalışma yapılabilir. 
Bundan önceki konuda belirttiğim gibi özel olarak entegrasyon işlemlerinizi inceleme yaptıktan sonra gerçekleştirebilirim. Dediğiniz firmanın API hizmeti veya bir yöntemi/hizmeti var ise onu öğrenmek lazım. Sitesinde çok fazla ayrıntılı doküman bulamadım.

bizimle paylaştığı dökümanlar var. ben bi görüşeyim netleştireyim.
Sorsaydı Bilirdi Sormuyor ki Bilsin.
Bilseydi Sorardı Bilmiyor ki Sorsun. 
merhaba;

hayırlı olsun. bereketli olur inşallah. 

Tebrikler.
Hayırlı olsun kardeşim.
(10-07-2020, Saat: 09:42)akuyumcu63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba;

hayırlı olsun. bereketli olur inşallah. 

Tebrikler.

Teşekkür ederim.
(10-07-2020, Saat: 14:50)hasangoktas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun kardeşim.

Çok teşekkür ederim.
kisisel_logo_dark.png
Merhaba,
bir gelişmeyi bu konu üzerinden duyurmak istedim. Iyzico entegrasyonunun %75'lik kısmı tamamlandı. Çeşitli platformlara entegre ve bir takım pürüzler kaldı. Yakın süreçte tekrar bir duyuru yapacağım.
Saygılarımla,
iyi çalışmalar dilerim.
kisisel_logo_dark.png
(16-07-2020, Saat: 16:18)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
bir gelişmeyi bu konu üzerinden duyurmak istedim. Iyzico entegrasyonunun %75'lik kısmı tamamlandı. Çeşitli platformlara entegre ve bir takım pürüzler kaldı. Yakın süreçte tekrar bir duyuru yapacağım.
Saygılarımla,
iyi çalışmalar dilerim.

Ellerine sağlık @Halil Han BADEM çok güzel gelişmeler.

Bu süreçte iyzico ile Türkiye'deki piyasaya hakim PayTr var, hem oran hemde ödeme süresi bakımında çok tercih edildiğini araştırıldığında görülebilir, inceleme şansın olursa ayrı bir ücret olarak bu entegrasyonu da ekleyebilirsin.

Bu yaşta bu üretim ve bilgi hepimiz için çok değerli.
İyi çalışamalar.
Elinize saglik
(16-07-2020, Saat: 16:29)pro_imaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-07-2020, Saat: 16:18)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Saygılarımla,
iyi çalışmalar dilerim.

Ellerine sağlık @Halil Han BADEM çok güzel gelişmeler.

Bu süreçte iyzico ile Türkiye'deki piyasaya hakim PayTr var, hem oran hemde ödeme süresi bakımında çok tercih edildiğini araştırıldığında görülebilir, inceleme şansın olursa ayrı bir ücret olarak bu entegrasyonu da ekleyebilirsin.

Bu yaşta bu üretim ve bilgi hepimiz için çok değerli.
İyi çalışamalar.
Teşekkür ederim.
Eğer bir sorun olmaz ise sırada o var hocam.
Tekrardan teşekkürler.

(16-07-2020, Saat: 20:01)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize saglik

Teşekkür ederim
kisisel_logo_dark.png
@Halil Han BADEM tebrikler kardeşim. İyzico entegrasyonu nu da bitirince kısa bir çalışma anı tanıtım videosu çeksen güzel olur aslında
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  e-fatura/e-arşiv/e-irsaliye/e-defter oluşturma ve özel entegratör entegrasyonu mkysoft 2 738 07-02-2023, Saat: 23:52
Son Yorum: fatihablak
  Delphi IDE'den Android Mobil Cihaz ile Kablosuz Erişim ( ADB over Wifi ) mrmarman 20 11.314 27-11-2022, Saat: 13:32
Son Yorum: osiso
  Delphi ile işletim sistemi PROGRAMADOR35 20 8.140 03-12-2021, Saat: 23:46
Son Yorum: KraLL54
  sendinBlue API - Delphi Halil Han BADEM 6 4.465 23-07-2020, Saat: 19:42
Son Yorum: uparlayan
  Mailgun API - Delphi Halil Han BADEM 8 5.214 22-07-2020, Saat: 13:05
Son Yorum: Halil Han BADEM

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi