Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
speech recognition yardım !
Question 
android'de konuştuğumu nasıl textbox'a yazdırabilirim ? yardımcı olursanız çok sevinirim.
"WALL- E"
Merhabalar, bununla ilgili Google API'si mevcut zannedersem incelemenizde fayda var.

CHERTS Github Örneği

Bilgilendirme Yazısı

Farklı Bir Github Örneği

Saygılarımla,
İyi çalışmalar.
Yazılım Topluluğumuz -> Tıklayın
Kişisel Tanıtım Sitem -> Tıklayın
19 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..
(02-12-2017, Saat: 19:30)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, bununla ilgili Google API'si mevcut zannedersem incelemenizde fayda var.

CHERTS Github Örneği

Bilgilendirme Yazısı

Farklı Bir Github Örneği

Saygılarımla,
İyi çalışmalar.

hmm inceleyeceğim teşşekkür ederim.
"WALL- E"
(02-12-2017, Saat: 20:02)BY-HAYALET Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-12-2017, Saat: 19:30)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, bununla ilgili Google API'si mevcut zannedersem incelemenizde fayda var.

CHERTS Github Örneği

Bilgilendirme Yazısı

Farklı Bir Github Örneği

Saygılarımla,
İyi çalışmalar.

hmm inceleyeceğim teşşekkür ederim.
 Kardeşim teşekkürü REP puanı ile yapabilirsin  Big Grin
(02-12-2017, Saat: 20:06)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-12-2017, Saat: 20:02)BY-HAYALET Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hmm inceleyeceğim teşşekkür ederim.
 Kardeşim teşekkürü REP puanı ile yapabilirsin  Big Grin

bahsettiğim programı nasıl yapacağım hakkında biraz daha yardımcı olursan neden olmasın  Big Grin Big Grin
"WALL- E"
Detaylı bilgim pek yok speech konusunda lakin bana bir yarışmada sıkıntı çıkardığı için kendisine darılmıştım. Bu konuda @Fesih hocam size daha iyi yardımcı olacaktır.
(02-12-2017, Saat: 20:14)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Detaylı bilgim pek yok speech konusunda lakin bana bir yarışmada sıkıntı çıkardığı için kendisine darılmıştım. Bu konuda @Fesih hocam size daha iyi yardımcı olacaktır.

Merhaba,
Pas'ı aldım. Smile (Birkaç forvet daha lazım)
Hafta sonları pek müsait değilim. Hafta içi yardımcı olmaya çalışırım.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(02-12-2017, Saat: 20:16)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-12-2017, Saat: 20:14)hyperxman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Detaylı bilgim pek yok speech konusunda lakin bana bir yarışmada sıkıntı çıkardığı için kendisine darılmıştım. Bu konuda @Fesih hocam size daha iyi yardımcı olacaktır.

Merhaba,
Pas'ı aldım. Smile (Birkaç forvet daha lazım)
Hafta sonları pek müsait değilim. Hafta içi yardımcı olmaya çalışırım.

Bu yapmak istediğim şey benim için çok önemli, belki 
Yazılımda amatör olabilirim ama yardımlarınız sayesinde gelişeceğimden eminim
"WALL- E"
Varsayılan speech diyalog ekranını kendi ekranımızla nasıl değiştirebiliriz? Smile
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
(04-12-2017, Saat: 10:34)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Varsayılan speech diyalog ekranını kendi ekranımızla nasıl değiştirebiliriz? Smile

Mevcut speech activity'yi çağrıyorsanız; varsayılan diyalogun gelmesi normaldir.
Native Android metodlarını kullanarak, özel tasarladığınız bir ekranla sesi alabilirsiniz. Yada Siri'de olduğu gibi uygulama yaşam süresi boyunca, her ekranda sese ulaşabilirsiniz.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  text to speech in turkış gbg 3 67 5 saat önce
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  Mobil Uygulama hostingde bulunan mysql veritabanı baglantısı. Yardım! 333hiram 2 239 31-03-2020, Saat: 17:53
Son Yorum: 333hiram
  Fetch Rows Hakkında Yardım glagher 4 952 15-07-2019, Saat: 11:49
Son Yorum: glagher
  ios speech gonulali 1 674 27-02-2019, Saat: 15:35
Son Yorum: Fesih ARSLAN
Question Android için AES şifreleme yardım ? Mr.Developer 14 3.701 22-02-2019, Saat: 12:38
Son Yorum: Mr.Developer

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi