Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AppleStore Uygulama Yayımlama (Prepare for Submission)
Bende aynı şekilde çözdüm olayı.. Müşterimin masaüstü uygulamasından data göstermek amacıyla yazdım dedim.. Müşterimin cari bilgilerii veremem dedim sizlere.. onlarda anlayışlı çıktı Smile
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

ben demo olayını da hal ettim, ödemeyi şimdi sorun yapmayacaklar gibi, masaüstü fikri güzel gibi duruyor, yeni aklama geldi de getir gibi uber gibi firmalar direk kart üzerinde çalışıyorlar diye tahmin ediyorum, ödeme yöntemide bir sekiledik aşılıyor sanarım. birde ben dili yabancı seçmiştim ondan bu kadar uğraştıyorlar anlamadım.
Bu arada Applü Türkiyeye masa açmış diye duydum. onun için bu kadar hızlı ilerliyormuş Yerli uygulamalar vs.vs.

Merhaba @mcuyan,
Sunucunuz hangi hosting üzerinde? IPv6 sorun oldu mu?
ipv6 sorunu bende var gibi duruyor yazılım test ederken yazılımla hiç bir db kayıt girmiyor o sebeple sorun var gibi geldi, ipv6 sunucu olmasına rağmen ek bağlantı olarak soap web servis da ekleyeyim diye düşüyorum. şuan IdTCPServer kullanıyorum, kendi sunucu içinde ipv6 le servise bağlanabiliyorum ama adamlar bağlanamıyor gibi görünüyor
Sunucum digitalocean da.. ip 4 ile baglaniyorum.. fakat dedigim gibi kurumsal yazilim oldugu icin sadece ekranlari gormelerine izin verdim. Onlar icin bi user tanimladim.. db ye hic baglanamiyorlar sadece ekran ve iceriklerini gorebiliyorlar..

(15-01-2019, Saat: 19:49)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sunucum digitalocean da.. ip 4 ile baglaniyorum.. fakat dedigim gibi kurumsal yazilim oldugu icin sadece ekranlari gormelerine izin verdim. Onlar icin bi user tanimladim.. db ye hic baglanamiyorlar sadece ekran ve iceriklerini gorebiliyorlar..

Apple politikaları yumuşamış o zaman. Daha önceden çok katı politikaları vardı. 
Uygulama kullanıcı adı ve şifre kontrolü ile açılıyorsa, demo kullanıcı bilgisini almadan onaylamazlardı. 
Hatta her kullanıcı kontrollü bileşenleri (buton, liste, menü vb.) tek tek test ederlerdi. Arayüze bile takılırlardı. Tasarımın iyi olmamasından reddedilen bir çok uygulama olurdu. 
Hata raporlarını çözmek de ayrı bir zulüm; binlerce satırlık hazır raporlar gönderiyorlar. 
İnceleme onay sürecinde Türkiye'de bir muhatabımız olsa eminim derdimizi daha iyi anlatır ve süreci daha da hızlandırabiliriz.
beni bayağı uğraştıyorlar, arkadaşlar iyi kurtarmışlar gibi geliyor bana
Çok yakında bi versiyon daha yayımlıyacagim.. bakalim bu sefer ne diyecekler..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi 12 IOS Simulatorde Uygulama Çalışmıyor elixir84 13 1.528 07-05-2024, Saat: 08:33
Son Yorum: elixir84
  Google play Uygulama yükleme hatası [Çözüldü] codder71 3 421 23-02-2024, Saat: 22:42
Son Yorum: codder71
  Delphi 11.3 Andorid 10 ve üzeri uygulama çalışmıyor TuncayDelphi 7 713 07-12-2023, Saat: 01:23
Son Yorum: TuncayDelphi
  ios uygulama Bay_Y 4 449 22-11-2023, Saat: 16:06
Son Yorum: Bay_Y
  Google Play Uygulama Yükleme apachi2006 3 522 20-08-2023, Saat: 23:12
Son Yorum: apachi2006

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi