Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DelphiCan Google Analytics Raporları
Merhaba,
DelphiCan'ın Google Analytics verilerini yayımlamayalı uzun zaman oldu. 

Daha önce de dile getirmiştim; DelphiCan hem Embarcadero hem de diğer ülkeler tarafından yakından takip ediliyor.

Son zamanlarda, kaçak yollardan DelphiCan üzerinden neden sürekli spor ayakkabısı reklamı yayınlandığı aşağıdaki grafikte açıklanıyor.
Google'ın ticari politikası; bu kullanıcıları yönlendiren Google.
Bu arada Delphican'ların sportmen kişiliğe de sahip olduklarını öğrenmiş olduk. 

Zaman zaman, benim tespit ettiğim yoğunluklar oluyor. 

Bak yine bir kaçak reklam girişimi oldu. 
Bunlarda hiç emeğe saygı yok. 
Reklam bıraktın, bari üç-beş bitcon'dir, rep puanıdır, Allah ne verdiyse katkıda bulun. O da yok.
Reklamı bırakıp, kaçıyorlar.  Angry
(21-11-2019, Saat: 11:35)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bak yine bir kaçak reklam girişimi oldu. 
Reklam bıraktın, bari üç-beş bitcon'dir, rep puanıdır, Allah ne verdiyse katkıda bulun. O da yok.

Adsense işi olmadı mı ?
(21-11-2019, Saat: 12:13)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-11-2019, Saat: 11:35)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bak yine bir kaçak reklam girişimi oldu. 

Adsense işi olmadı mı ?

Google'a küstük. 
Daha önce bir konu başlığında yazmıştım. Olağan dışı trafik algılanması sebebiyle ardı ardına reklamları kafasına göre durdurup, tekrar devreye alması nedeniyle Adsense üyeliğimizi geçici olarak kapattık.
Yeni sitemizde muhtemelen tekrar barışma yoluna gideceğiz.
@"Fesih ARSLAN" ülke sıralamasında ki 7. sırada ki "not set" nedir, kim bu 347 kişi, galaksiye açılmış olabilir miyiz?
(21-11-2019, Saat: 12:48)Hayati Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Fesih ARSLAN" ülke sıralamasında ki 7. sırada ki "not set" nedir, kim bu 347 kişi, galaksiye açılmış olabilir miyiz?

Onu bir ihtimal olarak görmek istemiyorum.  Sad
Bunlar muhtemelen izini tozunu belli etmek istemeyen browser'lar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphican.com Üyelerine Özel Uygun Fiyatlı Sanal Sunucu Fırsatı Merhabainternet 12 1.259 04-05-2024, Saat: 12:52
Son Yorum: Merhabainternet
  Embarcadero'nun 25 Yıl Delphi Sayfasında DelphiCan TescilsizUzman 8 6.033 21-05-2022, Saat: 23:02
Son Yorum: YILDIRIMBEY
  Google Translate büyük ayıp/hata artık ne derseniz adelphiforumz 4 2.999 13-07-2020, Saat: 15:18
Son Yorum: engerex
Big Grin Google Translate İngilizcesi bydelphi 8 4.721 22-05-2020, Saat: 10:46
Son Yorum: Abdullah ILGAZ
  Twitter'da DelphiCan TescilsizUzman 3 2.543 18-05-2020, Saat: 23:27
Son Yorum: Abdullah ILGAZ

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi