Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Mobile App Store: Huawei AppGallery
(28-12-2019, Saat: 18:43)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-12-2019, Saat: 13:08)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Uygulama iki gün boyunca incelemeye alınmayınca; "Review reminder" butonunu kullandım. Hemen incelemeye alındı ve onaylandı. 

Huawei AppGallery linki: Saha Takip

Hayırlı olsun

Teşekkür ederim.
Hayırlı olsun @"Fesih ARSLAN" hocam.
Bu app galery deki uygulamalar huawei cihazlar haricinde android veya başka markalardada kullanılabiliyormu?
(28-12-2019, Saat: 19:28)frmman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @"Fesih ARSLAN" hocam.
Bu app galery deki uygulamalar huawei cihazlar haricinde android veya başka markalardada kullanılabiliyormu?

Teşekkür ederim.
Her marka Android cihazda çalışabilir. Çünkü Huawei cihazlar Android tabanlı olduğu için apk paket dosyaları ile uygulamaları yüklüyor.
Üyeliğim olsun kenarda dursun dedim ammaaaaaaaaa o sondaki kimlik ve banka kartı nedir ya?bırakıverdim üyeliği.Kalsın kardeşim
hayırlı olsun Fesih Hocam, Allah gönlüne göre versin.İnşallah herşey istediğin gibi olur nitekim emeğin çok büyük.
(05-01-2020, Saat: 19:58)Bay_Y Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun Fesih Hocam, Allah gönlüne göre versin.İnşallah herşey istediğin gibi  olur nitekim emeğin çok büyük.

Güzel dualarınız için teşekkür ederim @Bay_Y.
Cümlemizin gönlüne göre olsun herşey.
(04-01-2020, Saat: 11:30)erdemtaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üyeliğim olsun kenarda dursun dedim ammaaaaaaaaa o sondaki kimlik ve banka kartı nedir ya?bırakıverdim üyeliği.Kalsın kardeşim

Bu tür durumlarda dijital kart kullanın ve limitini sıfırda tutun. Harcama yapacağınız zaman sadece o kadar artırın. Çok emniyetli ve kullanışlı oluyor.
kredi kart zorunlu değil hesap kartıda oluyor
Konuyla ilgili diye direk buraya yazıyorum.

Uygulamayı AppGallery'e yüklerden *.pem dosyası bekleniyor Bunu delphi tarafında mı oluşturuyoruz.
Google play için oluşturduğum Keystore'dan farklı bir dosya mı.

Teşekkürler.
Merhaba,

Google Play'de yayınladıgım bir programı huawei store'da da yayınlamak istedim.
"We found that the app icon you submitted is different from the one displayed after the app is installed on the phone." diye bir hata döndü. Huawei icin icon dosyası uyusmuyor diyor. Bir tane ekran görüntüsü koymuslar; Delphinin standart alevli icon cikmis. Huawei icin icon tanımını nasil yapacagiz?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni yılımız hepimize hayırlı olsun. cinarbil 0 464 01-01-2022, Saat: 17:01
Son Yorum: cinarbil
  Yeni arayüz hayırlı olsun :) boreas 33 18.033 02-10-2020, Saat: 09:43
Son Yorum: Doğan Yılmaz
  Yeni Kitap rmzgenius 3 2.243 13-09-2020, Saat: 10:38
Son Yorum: TescilsizUzman
  Apple'ın Yeni Zorlayıcı Politikaları TescilsizUzman 0 1.175 02-06-2020, Saat: 16:15
Son Yorum: TescilsizUzman
  Embarcadero'nun Yeni Transferi TescilsizUzman 1 1.533 29-05-2020, Saat: 10:34
Son Yorum: Abdullah ILGAZ

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi