Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DevExpress FMX Grid hayırlı olsun
Adamlar yapmış.

FMX Grid
Nihayet!
Bilgilendirme için teşekkürler @m_ekici.
Devexpress gibi bir firmanın sınırlı bir FMX bileşenini üretmesi 3-5 ayını almazdı. Neden bu kadar gecikti ki?
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
çok iyi olmuş ama demo versiyonu varmı acaba, kullandığım lisans eski sürüm.
(23-07-2020, Saat: 10:29)nguzeller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok iyi olmuş ama demo versiyonu varmı acaba, kullandığım lisans eski sürüm.

Aboneliği olmayanlar için Demo sürümü: https://www.devexpress.com/products/vcl/fmx/data-grid/
Detaylı bilgi: https://community.devexpress.com/blogs/v...lable.aspx

Birkaç Ekran Görüntüsü:

Neden bu kadar zaman aldı sorusunun cevabını şimdi buldum; VCL grid özelliklerine oldukça yakın özellikte bir grid ortaya çıkarılmış. Component'in detaylı olması ve test süreçlerinden dolayı bu kadar zaman aldığını tahmin ediyorum. 
Bu arada Devexpress, FMX'i derinlemesine incelemiş oldu. Sonraki sürümlerde yeni bileşenlerle daha iyi olacağı muhakkaktır.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
DevExpress FMX Grid CTP - Available Now yetişemedim Smile
(23-07-2020, Saat: 13:01)gjamesbond Adlı Kullanıcıdan Alıntı: DevExpress FMX Grid CTP - Available Now yetişemedim Smile

unnamed.png
There's no place like 127.0.0.1
Sonunda Smile
İmam Süleyman Yakub <--> Molla Mustafa Mansur
Evlatlarım!
Cismanımız TÜRK ruhumuz ise İSLAM.
Bu yolda daim olalım her an.
Bilgilendirme için teşekkürler @m_ekici

DevExpres şimdilik bunu ayrı bir ücret olarak satmayı planlamıyor. VCL lisansı olanlar direk indire biliyor.  

*Bireysel geliştirilen componentler çok sıkıntılı. OrangeUI satın almak için 2 aydır denemediğim yol kalmadı! dönüş bile yapmıyor.
OrangeUI sağlanış olduğu pratiklik sağlar mı bilmiyorumu DevExpress kalitesi tartışılmaz tabi, ben OrangeUI free versiyonu kullanıyorum işimi rahat olarak görüyor. DevExpress FMX versiyonu ayrı olarak satmıyor 1000 dolar paket yıllık 400 güncel paketi ile veriyor. ayrı olarak satsa fiyatlar daha makul olurdu.
(24-07-2020, Saat: 10:30)pro_imaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgilendirme için teşekkürler @m_ekici

DevExpres şimdilik bunu ayrı bir ücret olarak satmayı planlamıyor. VCL lisansı olanlar direk indire biliyor.  

*Bireysel geliştirilen componentler çok sıkıntılı. OrangeUI satın almak için 2 aydır denemediğim yol kalmadı! dönüş bile yapmıyor.

Merhabalar

karşı tarafla görüşebilirsiniz ben https://paysend.com kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı olmadı. Direk kendi kartınızdan adamın kartına para gönderebiliyorsunuz ve bu 3-4 dakikada gerçekleşiyor. Banka çalışma saatleri içinde mi gerek olmuyor. Örnek vermek gerekirse gecen gün kardeşim Bosna Hersekten saat 23:50 de Akbank hesabıma para aktardı saat 23:56 da hesaptaydı. Ayrıca transfer başına 1.5 euro civarında aliyor.

Saygılarımla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Grid Sayfalama serdar 4 1.139 02-09-2019, Saat: 23:21
Son Yorum: serdar
  DevExpress cxGrid Türkçeleştirme 41linea41 12 4.078 26-03-2019, Saat: 07:49
Son Yorum: 41linea41
  [Çözüldü] String Grid Sayı Algoritması CesuR 10 2.775 12-01-2019, Saat: 04:26
Son Yorum: CesuR
  Grid içinde anlık değişen kolon Bay_Y 2 1.092 27-11-2018, Saat: 12:03
Son Yorum: Bay_Y
  Devexpress Pivod Grid Kullanımı modding 0 864 21-03-2018, Saat: 16:58