Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yerli Yapım Mobil Uygulamalar (FMX)
Merhaba,
Daha önce FMX (Firemonkey Multi - Device Application) mimarisi ile geliştirdiğiniz veya geliştirilen uygulamalar var mı?
Rad Studio ile geliştirilen yerli uygulamaları bu başlık altında toplamaya ne dersiniz?  
FMX mimarisi ile ortaya çıkmış/yayınlanmış  (Google Play, Apple Store ve Huawei AppGallery üzerinde) uygulamalar,  bir çok kişiye ilham kaynağı olacağını düşünüyorum.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Merhaba,

Bunlarda uygulamadan sayılıyor mu hocam   Smile

Ne hikmetse dün indirim oluşturmuştum. iyi denk geldi  Angel

Tekrardan merhaba,

Düşündüm de paylaşsam iyi olacak dediğim bazı örnek uygulamalar daha var. Bunları daha çok tasarımsal açıdan sunacağım. 
ilham verecekse paylaşmak sorumluluğumuz olsun.  Angel

Kendimce "Bu forum'un mobil uygulama tasarımı nasıl olabilirdi ?" diye sorup başladığım ve henüz bitirmediğim hayali bir delphican mobil uygulaması tasarımı paylaşacağım.
Neredeyse tamamı TRectangle ile oluşturuldu. Projesinde kullandığım konu ve şahıslar tamamen rastgele seçilmiştir. herhangi bir bağ ve bağlantı mevcut değildir kullandığım için rahatsız oldu iseniz affola  Angel Ben tasarlarken çok eğlendim. Umarım sizlere biraz da olsa ilham kaynağı olur. 

Ayrıca şuan da yapmakta olduğum bir uygulamanın tasarımını da paylaşmak isterim. Şuana kadar yapıp beğendiğim en güzel tasarımımdır kendisi  Angel 

Bir gün hayata geçirirsem o zaman link eklerim artık  Shy
"Wall-e"
@Fesih ARSLAN Sizin kursdan sonra yaptığım uygulamam OrangeUI kullandım. Servis kısmını web arayüzünü yazan arkadaşdan alıyorum.
Malum nedenlerden dolayı IOS a atamadım ama Google Play ve Huawei AppGallery de var.

Uygulamam
(10-08-2020, Saat: 17:28)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Bunlarda uygulamadan sayılıyor mu hocam   Smile

Ne hikmetse dün indirim oluşturmuştum. iyi denk geldi  Angel

Tekrardan merhaba,

Düşündüm de paylaşsam iyi olacak dediğim bazı örnek uygulamalar daha var. Bunları daha çok tasarımsal açıdan sunacağım. 
ilham verecekse paylaşmak sorumluluğumuz olsun.  Angel

Kendimce "Bu forum'un mobil uygulama tasarımı nasıl olabilirdi ?" diye sorup başladığım ve henüz bitirmediğim hayali bir delphican mobil uygulaması tasarımı paylaşacağım.
Neredeyse tamamı TRectangle ile oluşturuldu. Projesinde kullandığım konu ve şahıslar tamamen rastgele seçilmiştir. herhangi bir bağ ve bağlantı mevcut değildir kullandığım için rahatsız oldu iseniz affola  Angel Ben tasarlarken çok eğlendim. Umarım sizlere biraz da olsa ilham kaynağı olur. 

Ayrıca şuan da yapmakta olduğum bir uygulamanın tasarımını da paylaşmak isterim. Şuana kadar yapıp beğendiğim en güzel tasarımımdır kendisi  Angel 

Bir gün hayata geçirirsem o zaman link eklerim artık  Shy

Merhaba,
öncelikle harika gözüküyor tasarım elinize sağlık. Konular güncel olarak mı çekiliyor yoksa statik bir şekilde mi tasarladınız?
Yazılım Topluluğumuz -> Tıklayın
Kişisel Tanıtım Sitem -> Tıklayın
20 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..
@Halil Han Badem çok teşekkür ederim.
Şimdilik statik fakat tasarım tamamlandığında dolduracağım. şu sıralar paylaşılan kod örneklerini gösterme konusunda uğraşıyorum. onu da halledebilir isem konuları çekmeye yavaş yavaş başlayacağım.
"Wall-e"
(10-08-2020, Saat: 20:24)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Halil Han Badem çok teşekkür ederim.
Şimdilik statik fakat tasarım tamamlandığında dolduracağım. şu sıralar paylaşılan kod örneklerini gösterme konusunda uğraşıyorum. onu da halledebilir isem konuları çekmeye yavaş yavaş başlayacağım.

Merhaba,
@elixir84 ve @Mr.Developer  ellerinize sağlık. @Mr.Developer
Yapmadan önce haber verin, DelphiCan Rest API'sini yazalım. Verileri, sunacağımız servisten alın.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
@Fesih ARSLAN çok teşekkürler hocam.

Memnuniyetle. şimdiden çok teşekkür ederim. Ayrıca bu büyük ölçüde zamandan kazandıracak. müteşekkirim size.
"Wall-e"
Benim kendi uygulamam olan BargoX Stok Satış uygulamamın (win32/64), Mobil versiyonları şu anda Appstore ve GooglePlay'de. Fakat Uygulamayı kullanabilmek için aktivasyon ve BargoX Win uygulamasına sahip olmanız gerekiyor. Sadece telefonunuza yüklemek ile kalabilirsiniz Smile

https://play.google.com/store/apps/detai...oji.BargoX

https://apps.apple.com/tr/app/bargox/id1447775758
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

@mcuyan tasarımı beyaz üzerine inşa etmeniz çok hoş olmuş hocam.
"Wall-e"
Buda benim Geliştirmekte olduğum proje
https://play.google.com/store/apps/detai...Plus&gl=TR
Muharrem ARSLAN

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DelphiCan Mobil Uygulaması Fesih ARSLAN 25 12.670 10-04-2020, Saat: 02:14
Son Yorum: Cyb3r
  mobil proje açarken hata ekremkiraz 3 843 07-04-2020, Saat: 20:39
Son Yorum: uparlayan
  Mobil Uygulama hostingde bulunan mysql veritabanı baglantısı. Yardım! 333hiram 2 630 31-03-2020, Saat: 17:53
Son Yorum: 333hiram
  Mobil Uygulamalarda Telefon üzerine kayıt işlemi Bay_Y 6 1.695 18-01-2020, Saat: 09:16
Son Yorum: Bay_Y
  Mobil Uygulamada Yazdırma İşlemi Hk. seydigozegir@gmail.com 5 1.478 16-10-2019, Saat: 16:09
Son Yorum: seydigozegir@gmail.com

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi