Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deplhi kod generator
(03-03-2021, Saat: 17:44)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03-03-2021, Saat: 17:27)savasabd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tuğrul HELVACI  hocamın yaptığına 'yanlıştır' sözünü kullanan bendim, hala da aynı fikirdeyim ama üstat dediğimiz, yıllarca emek vermiş insanları eleştirirken üslubumuza normalden daha fazla dikkat etmeliyiz, sizin sözleriniz  yer yer nezaket sınırlarını aşmış, talihsiz bir açıklama olmuş kanaatimce.

Evet siz olduğunuzu biliyorum ve yer yer sınırları fazlasıyla aştığımın da farkındayım. zaten sorunda bu ; bunca emek vermiş yıllarını harcamış fazlasıyla değerli bir insanın bu denli sert çıkışlarda bulunması.

Yazdıklarım konusun da ;
Ne zaman bu türde yazsam olumsuz karşılanıyorum anladım ki bu karşı tarafın problemi. Gerçekler acıtır sözünü hatırlatmak isterim. Ayrıca ben şahsını zedeyebilecek hiçbir cümle kurmadım. Hepsi mevcut konu içerisindekilerden alıntılar idi ve bunlardan yola çıktım. Anlatılandan alıntılarla Anladığımı anlatmak idi tek yaptığım.
Ben, hız sınırının üzerinde giden aracın önüne geçtim. Buradaki hata hızlı gidende mi, yola çıkanda mı ?
Ben içerikten bahsetmiyorum, zaten tartışmaya katılmam da 'herkesin suç olan filler haricinde serbestçe fikirlerini yazabileceklerini' belirtmek içindi,  o sebeple içerik konusunda  katılmadığım  bir çok nokta var ama  açıklamanızı bu açıdan eleştirmedim, üslup açısından eleştirdim. Örneğin 'Acınası' ifadesi ve emir kipinde çekimlenmiş cümleler olmasaydı, üslup açısından daha nezih olabilirdi.
Herhangi bir basit problem, hakkında yeterince toplantı yapılarak, çözümsüz hale getirilebilir.
https://play.google.com/store/apps/developer?id=ONGUN
(03-03-2021, Saat: 18:05)savasabd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben içerikten bahsetmiyorum, zaten tartışmaya katılmam da 'herkesin suç olan filler haricinde serbestçe fikirlerini yazabileceklerini' belirtmek içindi,  o sebeple içerik konusunda  katılmadığım  bir çok nokta var ama  açıklamanızı bu açıdan eleştirmedim, üslup açısından eleştirdim. Örneğin 'Acınası' ifadesi ve emir kipinde çekimlenmiş cümleler olmasaydı, üslup açısından daha nezih olabilirdi.

Umarım neyzen tevfik olarak görülmüyorumdur.
Yazdıklarınızın hangi birisine yanıt vereyim, karar veremedim. En iyisi bu kadar kötü bir üsluba hiç yanıt vermemek. Zaten söylediklerimi anlayamayacak kadar da acınası durumda olan sizsiniz. Kaç yıllık sektör tecrübeniz var bilmem ama; hazırcılığa alışan herkesin savunacağı şeyleri savunmaya devam edip fayda beklemeye de devam edebilirsiniz.

Ben sizin gibi bir insanın Admin olduğu yerde 1 dakika daha kalmam. 

Sizlere bol balık yemeler. Beni sınırsız banlayabilir, yazdıklarımın tümünü silebilir ya da ne istiyorsanız o şekilde davranabilirsiniz. Bana cevap hakkı doğuracak bir şekilde konuşmayı devam ettirmemenizi de rica ederim.

Böyle terbiyesizliği hiç bir yerde görmemiştim açıkçası !
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...
Tebrik ederim. Foruma yeni üye olan bir arkadaşı kazanayım derken yıllarca emek vermiş bir üstadı kaybettik.
@Tuğrul HELVACI
@Mr.Developer
sizler bize yazılımda önder olan kişilersiniz. Sizler sayesinde forumda rahatça ilerleyebiliyoruz. Her iki tarafta da biraz stres olduğunu düşünüyorum. Yanlış bir anlaşılma olduğu kanaatindeyim. Bu sebeple rica etsem hocalarım, konuyu tatlıya bağlamak gibi bir düşünceniz olursa, forumda ben başta olmak üzere diğer arkadaşlarımızı da sevindireceksiniz.
Yazılımcı, kahveyi koda çeviren bir organizmadır.
Bu konunun tamamı topluluğumuza zarar verecek boyuta ulaştı, o nedenle konuyu kilitliyorum arkadaşlar. Benzer bir konu açarak birbirimizi üzmemeye özen gösterelim lütfen.
YouTube Delphi Tips
"Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır. Zaman insanları değil, armutları olgunlaştırır" Peyami Safa

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi