Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
forumda keşke web yazılım kategoriside olsa
merhaba forumunuz iyi güzel amam keşke web yazılımla ilgili kategoride olsa fena olmazdı bence delphi yaziyordu bıraktım webyazılım tabanlı sistemler yaziyorum yeni başliyan arkadaşlar için bi paylaşım yapacaktım ama baktım forumuda web yazılım her hangi paylaşım yoktu benimde yapmam şaçma olur diye yapmadım bence forumda web yazılım ilgili bi kategori olsaydı güzel olurdu
HIZLI VEGAS BİLİŞİM WEB YAZILIM HİZMETLERİ
Web Yazılım derken? Delphi ile web yazılım mı? yoksa .net php asp tarzı mı demek istediniz?
Keza Delphi ile web tabanlı uygulama geliştirme için gerekli Intraweb veya UniGui örnekleri mevcut sitemizde..
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

evt php html tarz seyler demek istedim
HIZLI VEGAS BİLİŞİM WEB YAZILIM HİZMETLERİ
Merhaba,
Burası bir Delphi platformu. Delphi dışında bir kategori eskiden de söz edilmişti fakat kırmızı çizgisi diyebiliriz. Zaten olması gerekende bu aslında "Delphi" platformunda başka dil olması biraz abes kaçar. Tüm dillerin olduğu bir foruma ihtiyacın varsa "Yazılım Topluluğu Forum"'u takip edebilirsin.

https://yazilimtoplulugu.com
kisisel_logo_dark.png
(14-08-2019, Saat: 16:59)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Burası bir Delphi platformu. Delphi dışında bir kategori eskiden de söz edilmişti fakat kırmızı çizgisi diyebiliriz. Zaten olması gerekende bu aslında "Delphi" platformunda başka dil olması biraz abes kaçar. Tüm dillerin olduğu bir foruma ihtiyacın varsa "Yazılım Topluluğu Forum"'u takip edebilirsin.

Sad Blush Undecided Confused  halen bir adım yol alamadım Sad

(14-08-2019, Saat: 21:38)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-08-2019, Saat: 16:59)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Sad Blush Undecided Confused  halen bir adım yol alamadım Sad

Abi bekliyoruz halen ama işin var diye de seni rahatsız etmek istemiyoruz  Shy
kisisel_logo_dark.png
Keşke ist da oksaydin da benin pcleri sana tealim etseydim boguşsaydin ?

(15-08-2019, Saat: 12:34)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keşke ist da oksaydin da benin pcleri sana tealim etseydim boguşsaydin ?

Sanala MAC yükledim abi olmadı ben derler dosyayı atarım direkt sana Smile
kisisel_logo_dark.png
ipa da sorun yok.. bende oluşturdum onu.. şimdiki sorun Application loaderdan appstore a dosya yüklenemiyor.. saçma sapan birkaç hata veriyor.. bakıyorum ara ara ben Smile

bugün apstorede bir sıkıntı var gibi geldi bana

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumda konuların okunmuş görünmesi shooterman 3 2.839 14-12-2019, Saat: 10:29
Son Yorum: Halil Han BADEM
  Forumda Bulunan Bazı Eksikler Halil Han BADEM 0 1.733 19-09-2018, Saat: 14:56
Son Yorum: Halil Han BADEM
  Forumda ki emojilerin güncellenmesi Halil Han BADEM 5 4.524 09-11-2017, Saat: 10:15
Son Yorum: Hashshashin
  Aylik ya da uc aylik yarismalar olsa ? boreas 0 1.606 25-09-2017, Saat: 22:02
Son Yorum: boreas
  Kullanılan Delphi Sürümünde Lazarus da olsa ? boreas 1 2.313 25-07-2017, Saat: 09:31
Son Yorum: DelphiCan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi